Розділ 76: Поступ у часі опущення

ХРИСТОС:

Моя дитино, поступ у духовному житті не полягає в отриманні постійної внутрішньої радості та потіхи. Він полягає в тому, щоб бути покірним, терпеливим, не нарікати, коли тобі зле. Точно виконуй свої обов’язки, не занедбуй молитов і добрих діл навіть тоді, коли не знаходиш у них замилування. Надалі продовжуй виконувати свої щоденні обов’язки якнайкраще, незважаючи на знеохочення, неспокій і навіть огиду.

Деякі люди стають нетерпеливими і недбайливими в служінні Мені, коли справи обертаються не так, як вони хотіли. Не завжди людині під силу обрати те, чого хочеться в земному житті. Незважаючи на всі твої плани і застережні заходи, ти не можеш уникнути усіх розчарувань. Навіть помилки та гріхи інших, що роблять твоє життя нестерпним, дозволені з вагомої причини.

Я маю план щодо тебе, згідно з яким ти можеш стати справді великим. Посилаю тобі те, що для тебе найкраще. Якщо ти згідний з Моєю Волею, матимеш Мій мир на землі і Мою радість у Небі. Якщо обурюватимешся, шкодитимеш собі та людям навколо. Я не винен тобі нічого. А ти Мені винен абсолютно усе. Чи отримуєш багато, чи мало – ти завжди в боргу переді Мною за все.

РОЗВАЖ:

Багато людей судять про свою близькість до Бога за почуттями. Якщо вони відчувають побожність, то вірять, що подобаються Йому, якщо ж почуваються пригніченими і смутними – думають, що Він опустив їх. Такий спосіб думання неправдивий й облудний. Я можу доводити свою найбільшу любов до Бога, коли найменше відчуваю, що подобаюсь Йому. Поки виконую те, що Він очікує від мене, я дійсно люблю Його, і немає значення, що відчуваю. Сам Ісус сказав: “Якщо любите Мене, дотримуватиметесь Моїх заповідей”. У цих словах – випробування справжньої доброти і святості. Поки погоджуюся з Його святою Волею, я згідний з чудовим Божим планом мого спасіння і спасіння тих, з ким спілкуюсь. Часом почуття можуть допомогти мені служити Богові з більшим ентузіазмом, але саме моя воля справді показує, чого я вартий в Його очах. У часі опущення мушу залишатись вірним своїм рішенням і продовжувати свої релігійні практики, як робив це, коли відчував радість від їх виконання. Це шлях розумної любові. Саме так Бог хоче, щоб Його любили.

МОЛИСЯ:

Дорогий Господи, зроби мене таким послідовником, яким хочеш, аби я був, – розумним послідовником. Ні почуття, ні настрої не повинні визначати, як маю служити Тобі сьогодні. Маю робити все можливе, щоб побачити Твою святу Волю і йти за нею, не дозволяючи почуттям керувати моїм розумом чи волею. Щоб я не відчував щодо власних страждань, знаю одне: Ти завжди чуваєш наді мною, допомагаючи мені крокувати до Неба. Навіть зло, яке допускаєш у моє життя, має вищу мету. Колись люди прославлятимуть Тебе за багато речей, яких тепер не розуміють. Дозволь мені, твердо зосередившись на Тобі, продовжувати щодня виконувати Твою святу Волю. Ти – моя правдива і досконала радість, моя вічна слава, мій нев’янучий вінець. Амінь.

Попередній запис

Розділ 75: Духовна потіха і почуття опущення

ХРИСТОС: Моя дитино, коли Я даю тобі духовну втіху, приймай її вдячно. Пам’ятай, що це – Мій вільний дар, він ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 77: Божі слова до опущеного

ХРИСТОС: Моя дитино, вір у Мене. Май довір’я до Моєї любові і милосердя. Багато разів, коли ти думаєш, що Я ... Читати далі