Розділ 74: Мінливі настрої та почуття

ХРИСТОС:

Моя дитино, не втрачай відваги через те, що твої внутрішні настрої так легко змінюються. В один момент ти повний гарячого бажання служити Мені, а вже через мить почуваєшся самотнім і незацікавленим. Не дивуйся і не засмучуйся такою непостійністю в собі. У такий спосіб твоя душа очищується від егоїзму в служінні Мені. Незважаючи на зміну настроїв та почуттів, ти все ж можеш довести Мені свою вірність. Просто не залишай намірів та постанов, які прийняв раніше. Навіть Мої святі зазнавали таких змін, але вони були сповнені рішучості подобатись Мені, незалежно від почуттів чи настроїв.

Твоє почуття побожності є Моїм даром для даного моменту. Після того, як зробиш добрі постанови, Я можу відібрати це почуття, щоб ти зміг довести свою щирість чи відкрити власну нещирість. Легко робити великі постанови і давати великі обіцянки. Кожен робить це в момент побожних почуттів чи емоцій. Надто часто, проте, добрі постанови зникають, коли змінюються почуття чи настрої.

Я хочу, щоб ти вів розумне життя. Даю тобі ласку розуміти, що є краще, і цього бажати. Тоді Я дарую тобі силу і здатність іти за тим, що розумне. Якщо й далі йдеш за кращим, навіть коли твої добрі почуття зникли, ти доводиш свою справжню шляхетність, безкорисливість щодо Мене. Тоді ти – вартий Моєї дружби й слави в Небі.

РОЗВАЖ:

Жодна людина не готова оглядати Бога в Небі обличчям в обличчя, поки не доведе, що вона готова. Вона має бути очищена від сліпого користолюбства. Як золото очищується в палаючому тиглі, так і людина. Я не можу бути впевнений у власній щирості, поки вона не очиститься в різноманітних подіях щоденного життя. За тим, як я приймаю успіхи і невдачі, моменти задоволення і моменти нужди, побачу, який я насправді або яким маю бути. Коли моя воля прийматиме і вибиратиме те, що посилає свята Божа Воля, лише тоді буду таким великим, яким мав бути. Щоб дійти до цього, мушу розумною діяльністю перемагати свої мінливі настрої та почуття.

МОЛИСЯ:

Мій Боже, у світлі чи в темряві, у смутку чи в радості, дай мені ласку звертатись до Тебе, аби довести, що я дійсно такий, яким Ти хочеш мене бачити. Мої слова подяки, вірності та любові повинні виявлятися в моїх вчинках. Слова не мають вартості, поки не підтвердяться золотом діл. Мої настрої та почуття змінюватимуться впродовж дня, але моя воля хоче лише того, на що є Твоя свята Воля в усіх завданнях, заняттях і працях. Даруй мені силу доводити свою справжню вартість ділами. Амінь.

Попередній запис

Розділ 73: Знання без чесноти

ХРИСТОС: Моя дитино, бажання знань – природне і нормальне, але воно не є добрим, якщо це знання не допомагає тобі ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 75: Духовна потіха і почуття опущення

ХРИСТОС: Моя дитино, коли Я даю тобі духовну втіху, приймай її вдячно. Пам’ятай, що це – Мій вільний дар, він ... Читати далі