Розділ 73: Знання без чесноти

ХРИСТОС:

Моя дитино, бажання знань – природне і нормальне, але воно не є добрим, якщо це знання не допомагає тобі ставати кращою людиною. Простий робітник, який виконує Мої Слова, набагато кращий за професора, якому байдуже до Моїх заповідей.

Твоє щоденне життя – подорож до вічності. Знання, що допомагають тобі досягти Небо, – перші і найважливіші для тебе. Чим більше вивчаєш Мене і засвоюєш Моє навчання, тим краще для тебе.

Усі інші знання слід оцінювати відповідно до того, наскільки вони допомагають вам вести святіше і більш корисне життя. Є багато речей, які для твоєї особистої життєвої мандрівки є неважливими.

Якби деякі люди були більш старанні у викоріненні власних недоліків і виправленні своїх вад, вони були б набагато кращими, ніж є зараз, коли ведуть наукові дискусії про багато речей.

Краще бути великим, ніж коли б тебе просто вважали ним. Ти будеш великим, якщо вивчатимеш Мої слова і виконуватимеш їх у своєму щоденному житті. Якщо ти говоритимеш про святе життя, то можеш вразити людей, але Я знаю, що ти насправді – вічний невдаха.

РОЗВАЖ:

Деякі люди цінують освіту задля освіти. Вони вбачають у ній найбільше людське досягнення. Вони помиляються. Знання не мають жодної цінності, якщо не роблять мене кращою людиною. Вони повинні розширювати мій життєвий кругозір, дати мені глибше розуміння людей і речей, і краще підготувати мене до прийняття Божої ласки. Якщо навчання робить мене егоцентричним і гордим, змушує зневажати інших, то воно для мене недобре. Правдиве навчання повинно допомагати мені жити чеснотливим життям, допомагати мені високо цінувати чудові Божі творіння.

МОЛИСЯ:

Святий Духу, мій Боже, надихни мене любов’ю до доброго і здорового знання. Покажи мені, як жити тим, що я вивчаю, наскільки це можливо в моєму щоденному житті. Краще жити Твоїми словами, ніж проповідувати їх постійно або чудово навчати ними. Людина, яка може дослівно процитувати Св. Письмо, не є такою великою у Твоїх очах, як той, хто вкладає ці слова в щоденну практику. Показуй мені щораз чіткіше, як всеціло я належу Тобі. Не дозволь іншому знанню ніколи затьмарювати це перше і найвище знання. Амінь.

Попередній запис

Розділ 72: Небезпеки знання

ХРИСТОС: Моя дитино, часто знання є причиною гордині і марнославства. Деякі люди вважають себе кращими за інших через свої знання. ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 74: Мінливі настрої та почуття

ХРИСТОС: Моя дитино, не втрачай відваги через те, що твої внутрішні настрої так легко змінюються. В один момент ти повний ... Читати далі