Розділ 71: Небезпека надмірної самовпевненості

ХРИСТОС:

Моя дитино, безпека, яку відчували Мої Святі, була завжди поєднана зі здоровим страхом перед Моєю справедливістю, а безпека і легковажність людей цього світу – наслідок їхньої гордині чи самовпевненості. Такі люди обманюють себе. Вони б злякались, якби змогли побачити неймовірний ризик, до якого вдаються.

Я хочу, щоб ти мав нормальну, здорову самодовіру, однак маєш бути певним, що вона заснована на наступних засадах: по-перше, що без Мене ти не можеш нічого, по-друге, впевненість у собі добра лише тоді, коли випливає із сильної довіри до Мене.

Самовпевненість людей цього світу походить із помилкової ідеї їхньої величі або від їхнього егоїстичного уявлення, що Я прощу їм нехтування власними недоліками. Знову ж, деякі вважають себе доволі сильними, щоб протистояти будь-якій нагоді до гріха.

Часом ті, яких дуже поважали і якими захоплювались, були у великій небезпеці, бо забули свою людську слабкість.

Спокуси не є гріхом. По суті, вони часто є прихованим благословенням, бо допомагають людям усвідомити, наскільки вони є слабкими. Однак добровільно наражати себе на спокусу є безглуздям. Хто любить небезпеку, той може лише звинуватити себе, якщо в ній загине. Жодна людина не може дозволити собі ризикувати в справі спокуси. Матимеш доволі клопоту, коли боротимешся зі спокусами, що приходять непрошеними. Не довіряй собі занадто, бо потрапиш у спокусу.

РОЗВАЖ:

Надмірна самовпевненість небезпечна. Вона змушує мене ризикувати там, де є серйозна небезпека гріха. Бог не може благословити глупоти, а надмірна самовпевненість – глупота. Я довірятиму Богові, але не спокушатиму Його і не вмовлятиму залишити мене в моїй тупоті. Я мужньо зустрічатиму небезпеки, які матиму в щоденному житті. Коли ж я спроможний уникати нагод до гріха, то не вагатимусь робити це.

МОЛИСЯ:

Мій Ісусе, чи можу розважливо сподіватися на Твою допомогу, якщо навіть не турбуюсь про те, щоб уникнути нагод до гріха? Чому я думаю, що можу ризикувати? Людина, яка ризикує в цій справі, – самовпевнена. Вона сподівається, що Ти даси їй надзвичайні ласки проти небезпеки, яку сама накликає на себе. Я повинен виконувати Твою Волю, не свою. Господи, ніколи не втрачатиму впевненості у Твоїй допомозі, але відмовляюсь наражати себе без необхідності на небезпеку гріха. Ось мудрість, якої чекаєш від мене. Дозволь мені уникати, наскільки це можливо, усіх осіб та речей, які наближають мене до гріха. Сподіваюсь, що ніколи не ображатиму Тебе надмірною впевненістю у власних можливостях чи у Твоїй надзвичайній допомозі. Амінь.

Попередній запис

Розділ 70: Глупота надмірної довіри собі

ХРИСТОС: Моя дитино, стережися надмірної самодовіри. Вона може тобі сильно зашкодити. Ніколи не будь самозадоволений, але намагайся ставати щодня кращим. ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 72: Небезпеки знання

ХРИСТОС: Моя дитино, часто знання є причиною гордині і марнославства. Деякі люди вважають себе кращими за інших через свої знання. ... Читати далі