Розділ 70: Глупота надмірної довіри собі

ХРИСТОС:

Моя дитино, стережися надмірної самодовіри. Вона може тобі сильно зашкодити. Ніколи не будь самозадоволений, але намагайся ставати щодня кращим.

Лише той, хто не боїться важкого гріха, перебуває в небезпеці потрапити в нього. Ти дуже слабкий. Найменша спокуса перемогла б тебе, якби не Моя ласка.

Не ризикуй, уникай кожної нагоди до гріха, буде то особа, місце чи річ.

Святі, з усіма своїми чеснотами і покутами, не довіряли собі взагалі. Як ти можеш ризикувати, маючи стільки недоліків і слабкостей? Хто любить небезпеку, той у ній і загине. Якщо хочеш ризикувати своєю душею, пам’ятай, що ставкою є ти сам. Ти навіки пропадеш у пеклі, якщо помреш у смертному гріху.

Єдина охорона від пекла – життя постійного зусилля в боротьбі з недоліками і слабкостями. Часто молися про силу й уникай усіх безпосередніх нагод до гріха.

РОЗВАЖ:

Почуття безпеки грішників постає із самовпевненості, гордині та духовної сліпоти. Вічність не має кінця. Сама можливість втратити Небо є страшною думкою. Ось чому святі відмовлялися наражати себе на спокуси і гріхи. Нагороду, яку Бог дасть Своїм вірним послідовникам, неможливо описати. Так само вічний стан втрачених душ є набагато жахливішим, ніж можна собі уявити. Не маю права наражати себе на гріх у своєму щоденному житті. Я можу надіятись на Боже милосердя і допомогу, але ніколи не зловживати Його добротою. Бог дивовижно добрий, але Він не може терпіти самовпевненості. Він не візьме мене до Неба, поки я не сповню своєї частки, щоб осягнути цей славний привілей. Після моєї смерті Його безмежна справедливість поведеться зі мною, як того заслуговую.

МОЛИСЯ:

Мій любий Отче, Боже Правди, дозволь мені побачити, яким справді чудесним є Твій план спасіння. Кожній людині Ти даєш багато можливостей підніматися понад це видиме земне життя, з його обмеженнями та скороминущими задоволеннями. Усім нам дано ласку розвивати надприродне життя чеснот. Кожен має можливість брати участь у Твоїй Божественній мудрості, виконуючи Твою Волю. Твоя ласка дає нам небесну міць підноситися над силами і принадами світу цього. Чого б не осягнув на землі, дай мені завжди пам’ятати, що без Тебе я – ніщо. Тобі належать усі подяки, прослава, вірне служіння в кожну годину дня. Амінь.

Попередній запис

Розділ 69: Спокуса самовпевненості

ХРИСТОС: Моя дитино, диявол спокушає тебе до гріха самовпевненості двома способами. Він або переконує, що Моє милосердя легко пощадить тебе ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 71: Небезпека надмірної самовпевненості

ХРИСТОС: Моя дитино, безпека, яку відчували Мої Святі, була завжди поєднана зі здоровим страхом перед Моєю справедливістю, а безпека і ... Читати далі