Розділ 66: Самообман

ХРИСТОС:

Моя дитино, ти навіть не уявляєш, як легко людом обманювати себе в земному житті. Багато людей думають, що провадять добре життя просто тому, що виконують деякі показні справи. Вони ходять до церкви один або два рази на тиждень, відмовляють деякі щоденні молитви та не чинять публічних злочинів.

І все ж, Я ними не задоволений. У своєму щоденному житті вони поводяться так, ніби залежать не від Мене, а лише від себе самих. Від загалу людей вони не відрізняються терпеливістю, добротою, співчуттям чи безкорисливістю.

Багато людей занадто зайняті своїми щоденними заняттями та інтересами, щоб думати про те, як Я хочу, щоб вони робили ці речі. Теоретично вони Моєї мудрості не заперечують. Вони просто на практиці не звертають на неї уваги. Вони діють так, ніби Я зовсім не розумію їхніх щоденних проблем. Насправді ж саме вони не розуміють своїх щоденних турбот. Якби вони слухали Моїх слів, багато труднощів перестало б бути проблемами.

Деякі люди бояться пристосовуватися до Моїх слів у своєму щоденному житті. Вони бояться втратити якусь світову вигоду чи земне задоволення. Це люди, які хочуть досягти Неба без великих незручностей для себе. Вони працюють, пітніють, страждають і жертвуються заради своїх земних інтересів, їхньою єдиною спонукою уникати гріха є страх пекла, а не любов до Мене.

Деякі люди тривожаться над собою упродовж усього життя. Вони не розуміють, наскільки Я цікавлюсь їхнім життям, наскільки дорогими вони є для Мене. Вони діють так, ніби Я зовсім не цікавлюсь їхніми щоденними справами та труднощами. Надто рідко вони думають про Мою близькість, силу, мудрість і любов, коли займаються щоденними справами.

Справді, дехто з цих людей сліпо і нерозважливо егоїстичні зі Мною. Але так діють не всі. Справжня причина, чому вони лише частково вірні Мені і чинять дещицю з того, що Я наказую, полягає в тому, що вони не бачать, як Мої слова можна застосувати до їхнього щоденного життя. Вони читають “Не вбивай!”, а потім у тому ж Св. Письмі знаходять, як Я послав вибраний народ воювати з його ворогами. У Біблії вони бачать лише таємниці та очевидні протиріччя і, таким способом, у безладді своєї душі вони творять власну релігію.

Щоб такого замішання не було, Я встановив Свою Церкву. Дав Своїм апостолам та їхнім послідовникам владу проповідувати Мою Правду усім та пообіцяв бути з ними до кінця часу. З Моєю допомогою Церква пояснює Мої слова і заповіді. Я не мав наміру, щоб люди мали добру волю і, незважаючи на це, продовжували перебувати в сумнівах, здогадах, збентеженні та страху.

РОЗВАЖ:

Немає підстави для самообману в наслідуванні Христа. Я можу дізнатись про Його волю через Його Церкву. Якщо моя сила ослабне, то зможу подвоїти і потроїти її знову і знову через Святі Тайни. Моє щоденне життя показує, наскільки правдивою є моя віра і любов до Нього. Чи я один з тих, чиє життя підтверджує, що вони атеїсти або егоїсти, послідовники зі слабкою вірою, крихітним довір’ям і прохолодною любов’ю?

МОЛИСЯ:

Ісусе, мій Царю і Господи, що ще більше повинен Ти зробити, аби довести мені Свою мудрість, силу і любов? Хочу, щоб моє щоденне життя засвідчувало, що я вірю в Тебе, довіряю Тобі, люблю Тебе понад усе. Допоможи мені дізнатись більше про Твою релігію, щоб я міг її краще сприйняти. Надіюся, що буду краще користати з Твоїх Найсвятіших Тайн, щоб Ти міг давати мені силу зберегти те, що моя природна сила не здатна осягнути. Ти хочеш, щоб я віддавав Тобі розумне служіння та вірність. Я хочу того ж. Надіюся, що сьогодні почну іти слідом за Тобою до Неба. Амінь.

Попередній запис

Розділ 65: Нерозумна гординя

ХРИСТОС: Моя дитино, які би добра ти не посідав, не думай надто високо про себе. Нехай Я буду твоїм найбільшим ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 67: Чеснота недовіри власним силам

ХРИСТОС: Дитино, поки ти живеш на землі, не можеш бути певним щодо власної правдивої вартості. Лише після смерті дізнаєшся про ... Читати далі