Розділ 64: Бажання людських похвал

ХРИСТОС:

Дитино, деякі люди турбуються про те, щоб справити добре враження і щоб їх цінували. В інших сильне бажання мати багато друзів. Хоч ці речі є добрими, шукати їх надто пильно – небезпечно. Таке бажання може змусити людину прагнути подобатися іншій людині більше, ніж Мені.

Хоч ти зобов’язаний приділяти людям розумну увагу і бути люб’язним, Мені, однак, ти винен набагато більше. Коли люди хочуть, щоб ти вчинив щось безглузде чи відверто гріховне, піднімися над усіма людськими міркуваннями і залишись вірним Мені. У щоденному житті цінуй Мою любов і дружбу понад усе. Якщо ти мудрий, то уникатимеш кожного, хто віддаляє тебе від Мене.

Іноді ти робиш ближньому більше користі, якщо він не знає тебе дуже добре. Фамільярність може відкрити дефекти та недоліки, яких він не сподівався побачити в тобі. Через це він може втратити натхнення, яке йому раніше дали твої слова та приклад. Не маєш потреби боятися лицемірства, доки справді намагаєшся стати таким добрим, яким тебе вважають інші. Надто часто люди судитимуть тебе за твоїми недоліками та слабкостями, а не за зусиллями та ідеалами.

Нерозумно перейматися людською прихильністю та схваленням. Те, що інші думають про тебе, часто залежатиме від того, якими вони є, або як вони на цей момент почуваються. Людська прихильність не завжди основана на правді. Заради Мене приділяй належну увагу думці кожної людини, але не шукай людського захоплення і високого поцінування.

Іноді найкраще уникати людської уваги і шукати Мене на самоті. Похвали і захоплення людей можуть розбудити в тобі горді думки, марнославство, нерозумне самозадоволення. Дехто думає, що ти кращий, ніж насправді, дехто вважає, що ти гірший. Я знаю, який ти дійсно є і яким намагаєшся бути.

РОЗВАЖ:

Той, хто прагне людського розуміння і сприйняття його іншими, є слабкою особою. У цьому житті лише Бог оцінює мене так, як я заслуговую. Його оцінку знатимуть і приймуть усі люди Останнього дня. Секрет правдивої величі – у виконанні Божої Волі в усьому. Мені не слід турбуватися тим, що хтось думає чи говорить. Ніщо на світі не є більш нерозумним і не вартим уваги, ніж недобрі думки і нерозважливий осуд людей.

МОЛИСЯ:

Мій Боже, людський осуд залежить від багатьох змінних обставин! Я ніколи не можу надіятись задовільнити Тебе і одночасно догодити кожній людині в цьому житті. Допоможи мені ніколи безпричинно не ображати жодну людину. Однак, коли йдеться про виконання доброї справи, навчи мене не боятися людських оцінок. Твій вирок прийматимуть усі люди й ангели на Страшному Суді. Бажаю Твого схвалення мого життя, бо Твоє слово – Правда. Амінь.

Попередній запис

Розділ 63: Світовий успіх

ХРИСТОС: Моя дитино, часом відчуваєш, що твоє земне життя було б значно легше, якщо би ти не жив за Моїм ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 65: Нерозумна гординя

ХРИСТОС: Моя дитино, які би добра ти не посідав, не думай надто високо про себе. Нехай Я буду твоїм найбільшим ... Читати далі