Розділ 37: Людина віри

ХРИСТОС:

Моя дитино, Мій вірний учень не бунтується, коли йому трапляються прикрощі, котрі Я дозволяю, щоб йому траплялися в його щоденному житті. Він є людиною віри, тобто вірує в Мої слова і йде за Моїм навчанням у своєму щоденному житті. Він бачить, що Моя мудрість провадить його життям у всі часи.

Ця надприродна віра допомагає йому зберігати мир душі навіть тоді, коли здається, що люди ускладнюють йому життя своїм втручанням і перешкодами.

Те, що Я посилаю, не завжди легко зрозуміти. Воно може навіть видаватися несправедливим чи нерозумним для тих, хто живе тільки для цього світу. Людина віри приймає все з Моїх рук, знаючи, що Я планую все для найкращого.

Не будь залежним тільки від твого природного судження, але вчись радитися зі Мною і Моєю Церквою в усіх важливих справах.

РОЗВАЖ:

Я повинен бути людиною віри, з чітким баченням Бога в моєму щоденному житті. Він завжди близько біля мене, завжди зацікавлений мною і моїми справами, завжди допомагає мені. З таким внутрішнім ставленням я ніколи не перейматимусь тим, що говориться й відбувається довкола мене. Надприродна людина не дає себе зводити зовнішніми виглядами. Вона надто добре знає, що те, що виглядає добрим, може чсом бути хибним, і те, що видається небажаним, є часом єдиною правильною річчю, яку треба робити. Вона бачить чітко, що Бог іноді вибирає нерозумне цього світу, щоб засоромити мудре.

МОЛИСЯ:

Отче мудрості й доброти, мій Боже, коли я буду дивитися на все з Твоєї славної і вічної точки зору? Не дай мені перебувати під впливом хибних оцінок людей світу. Я буду відважний, аби бути інакшим, коли люди довкола мене не будуть погоджуватися з Тобою. Хоч вони можуть висміювати й критикувати те, що Ти наказав, дай мені відвагу та силу йти за тим, чого Ти від мене бажаєш. Твоя мудрість переможе нерозумну мудрість цього світу. Глупота гріха буде колись засуджена й засоромлена. Дай мені ласку ненавидіти все неправе й боятися всякого гріха в моєму щоденному житті. Амінь.

Попередній запис

Розділ 36: Запрошення до Святого Причастя

ХРИСТОС: Моя дитино, задумайся над Моїми словами: “Прийдіть до Мене, всі струджені і обтяжені, і Я заспокою вас”. Це Мої ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 38: Правдиве добро людини

ХРИСТОС: Моя дитино, часто для людини безпечніше не мати багато потіх і приємностей в її земному житті. Намагайся збагнути цю ... Читати далі