Розділ 38: Правдиве добро людини

ХРИСТОС:

Моя дитино, часто для людини безпечніше не мати багато потіх і приємностей в її земному житті. Намагайся збагнути цю правду, щоб ти не ставав сумним і пригніченим, коли не зможеш мати те, чого бажаєш.

Якщо б ти мав усі задоволення й насолоди, які світ може тобі запропонувати, то як довго вони тривали б? Усвідомлення того, що вони обов’язково мають закінчитися, зробило б твою смерть ще більш гіркою і неприємною для тебе.

Правдою є те, що твоя душа може знайти абсолютну і тривалу радість тільки в дружбі й любові зі Мною. Правдиве щастя і тривалий мир походять тільки від Мене. Нерозумні любителі цього світу думають, що знають значення миру і щастя, але те, чим вони радіють, недосконале і короткотривале. Справжній мир і щастя даються тільки Моїм вірним послідовникам, тим, які не шукають себе, коли чинять Мою волю, і є великодушними в наслідуванні Мого прикладу.

РОЗВАЖ:

Бог бажає, щоб я заробляв на хліб щоденний і насолоджувався дозволеними приємностями мого повсякденного життя. Але не мушу ставати настільки прив’язаним до них, щоб через них грішити. Кожен день є кроком до правдивого і досконалого життя в Небі. Я повинен цілковито надіятися й довіряти Божій мудрості та Божій любові до мене. Ця чеснота дасть мені свободу правдивої любові. Я буду приходити до чіткішого бачення того, в який спосіб, з кожним днем я можу щораз більше подобатися Богові в усьому, що роблю.

МОЛИСЯ:

Мій Ісусе, прошу, не дозволь мені занадто клопотатися моїми земними потребами. Вони можуть заполонити мій розум і зробити мене надто зайнятим, щоб думати про Тебе і Твої святі слова. Вбережи мене від сліпої любові до приємностей і від поневолюючого турбування про земну безпеку. Подай мені свободу тих, хто живе для Неба. Ніщо на землі не повинно відтягувати мене від виконання Твоєї волі. Амінь.

Попередній запис

Розділ 37: Людина віри

ХРИСТОС: Моя дитино, Мій вірний учень не бунтується, коли йому трапляються прикрощі, котрі Я дозволяю, щоб йому траплялися в його ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 39: Небесні бажання

ХРИСТОС: Моя дитино, не будь надто враженим різними примарами. Нерозумні люди вважають, що людина може бути щасливою тільки тоді, коли ... Читати далі