Розділ 36: Запрошення до Святого Причастя

ХРИСТОС:

Моя дитино, задумайся над Моїми словами: “Прийдіть до Мене, всі струджені і обтяжені, і Я заспокою вас”. Це Мої слова і ти мав би приймати їх з вдячністю і вірністю. Вони Мої, бо Я промовив їх; але вони також твої, бо були сказані для твого спасіння. Прийми їх із Моїх уст з радістю. Нехай вони глибоко закарбуються у твоєму серці. У цих словах ти бачиш Мою вірну і ніжну увагу до тебе. Не дозволь, щоб твоє сумління стримувало тебе кинутись у Мої руки. Я знаю, наскільки ти негідний Моєї дружби, але, незважаючи на це, Я люблю тебе.

Попри твою безмірну мізерність і гріхи, Я наказую тобі наблизитися до Мене з довір’ям. Власне, у цьому полягає Моя воля: ти маєш приймати Мене, Поживу Безсмертя. Через цю небесну Поживу, що є Моїм власним Тілом і Кров’ю, ти осягнеш нескінченне життя й вічну славу. Я кажу: “Прийдіть до Мене, всі струджені і обтяжені, і Я заспокою вас!” Ці слова потішають грішника. Я, твій Господь і Бог, запрошую тебе, бідного і потребуючого, прийняти Моє святе Тіло. Не кажи, “хто я такий, що смію наближатися до Тебе?” Я наказую тобі прийти і прийняти Мене, бо без Мене ти заблукаєш.

Приготуй свою душу сповіддю, якщо вона необхідна, і молитвами. Тоді наближайся до вівтаря з довір’ям і гарячим бажанням подобатися Мені у твоєму щоденному житті.

РОЗВАЖ:

Бог такий могутній, такий великий, такий досконалий, що порівняно з Ним, ми є ніщо. Ангели і святі в Небі бачать Бога віч-на-віч й усвідомлюють, якими безмежно малими вони є в Його присутності. Внаслідок цього, вони відчувають глибоку й невимовну пошану до Нього. Проте Бог у Своїй доброті любить Свої створіння понад те, що можна передати словами. Він навіть послав Свого улюбленого Сина, щоб показати Свою любов у людський спосіб. Після життя і смерті з любові до нас Ісус винайшов спосіб, щоб залишитися з нами в Пресвятій Євхаристії. У цьому чудесному Таїнстві Він робить Себе Поживою наших душ. Нехай ніхто не відмовляється приймати Його у Святому Причасті, бо Він наказав нам Його приймати. Це є Його виразним бажанням, щоб я приймав Його у Святому Причасті.

МОЛИСЯ:

Господи, чому Ти такий прихильний та уважний до мене? Ти знаєш, наскільки в мене багато всіляких недоліків. Своїми хибами й недбалістю я так часто ображав Тебе. Як можу відважитися прийняти Тебе до свого серця? Незважаючи на всю Твою щедрість до мене, я так часто був самолюбним. Ангели й архангели стоять у глибокій пошані перед Тобою. Святі і праведні свято бояться Тебе. Проте ти кажеш: “Прийди до Мене”. Якщо б це не був Ти, Який це кажеш, Господи, то хто б цьому повірив, хто б відважився наблизитися до цієї святої трапези? На Твій люблячий наказ я прийду. Я буду розважати про Твою Святу волю й забуду свою негідність, і їстиму Ангельський Хліб. Амінь.

Попередній запис

Розділ 35: Часте Святе Причастя

ХРИСТОС: Моя дитино, Ти повинна часто приходити до Мене, Подателя ласки й милосердя, Джерела всякої доброти і святості. У цей ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 37: Людина віри

ХРИСТОС: Моя дитино, Мій вірний учень не бунтується, коли йому трапляються прикрощі, котрі Я дозволяю, щоб йому траплялися в його ... Читати далі