Розділ 35: Часте Святе Причастя

ХРИСТОС:

Моя дитино, Ти повинна часто приходити до Мене, Подателя ласки й милосердя, Джерела всякої доброти і святості. У цей спосіб більше запануєш над своїми пристрастями, вадами й недоліками. У Святому Причасті Я робитиму тебе мудрішим і міцнішим проти спокус та оман диявола.

Коли Я приходжу до тебе в цій Святій Тайні, то приношу тобі внутрішнє світло й силу. Ці дари відомі лише моїм вірним. Невіруючі ними не насолоджуються, ані ті, які люблять гріх. У цій Святій Тайні душа отримує ласку заново осягнути втрачені чесноти і красу, що була втрачена через гріх.

РОЗВАЖ:

Щоб воювати з гріхом, я потребую сили, що перевершує мою власну. Ісус обіцяє дати її мені у Святому Причасті. Я не повинен ігнорувати це чудесне запрошення. Буду приходити, щоб приймати Його якнайчастіше. Буду складати перед Ним усе, на що надіюся, свої плани і сподівання. Він дасть мені силу робити те, що є для мене найкращим.

МОЛИСЯ:

Господи, цей небесний дар абсолютно необхідний для мене. Я так легко стаю млявий і так швидко впадаю в гріх. Я потребую духовної віднови, очищення і хочу бути наново запалений через часті молитви, сповідь і прийняття з любов’ю Твоїх Пресвятих Тіла і Крові. Будучи від Тебе на віддалі надто довго, я можу відпасти від моїх добрих намірів. Вчини мене достатньо мудрим, щоб я міг приходити до Тебе якнайчастіше, щоб я міг мати Твою ласку працювати для вічного життя. Амінь.

Попередній запис

Розділ 34: Різноманітність у духовному житті

ХРИСТОС: Моя дитино, не кожен може використовувати одні й ті ж самі духовні вправи. Одне набоженство більш відповідне для одного, ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 36: Запрошення до Святого Причастя

ХРИСТОС: Моя дитино, задумайся над Моїми словами: “Прийдіть до Мене, всі струджені і обтяжені, і Я заспокою вас”. Це Мої ... Читати далі