Розділ 23: Змагання за скруху сердешну

ХРИСТОС:

Моя дитино, поки людина не намагається з великими зусиллями осягнути святий жаль за гріхи, вона не є гідною Моєї небесної потіхи. Чи ти зі свого боку робиш усе, що від тебе залежить, щоб осягнути цю скруху?

Ця ласка досягне тебе швидше, якщо знайдеш час і будеш намагатися відвертатись від своїх щоденних розсіянь. Відходь частіше вбік, щоб бути наодинці зі Мною. Розмірковуй над Моїми дарами й твоїм надуживанням ними. Будь чесним і повернися обличчям до правди. Читання й роздумування допоможуть тобі усвідомити злобу всіх гріхів, навіть найменших. Не шукай нових теорій і звичайних цікавинок, але припади до твердої щоденної правди, правди, яка змінить на краще твоє щоденне життя.

У самотності й тиші ти відкриєш приховані скарби Святого Письма. Якщо перебуватимеш у тісніших стосунках зі Мною, своїм Творцем, то будеш робити великий поступ. Знайдеш сльози, щоб обмити й очистити свою душу. Будеш також мати глибоку внутрішню радість, коли Мої святі ангели і Я наблизимося до тебе. Вчися молитися й працювати так, щоб людські очі цього не бачили.

Поволі, одночасно з наповнюванням твоєї душі даром скрухи, ти наповнюватимешся свіжою енергією. Якщо станеш жвавішим у надолуженні за свої гріхи, відчуєш, що важкі речі стають легшими.

РОЗВАЖ:

Ісус сказав, що деякі види бісів можна прогнати тільки молитвою і постом. Це свідчить про те, що деякі Божі дари даються лише тоді, коли ми виконуємо нашу частку праці, щоб приготувати себе для їх прийняття. Скруха буде тривалою і плідною лиш у тому разі, коли ми зробимо щире зусилля, щоб отримати її гідно й застосувати мудро. Через самоту, молитву, читання і розважання зрозумію, як я зможу найкраще отримати й використати скруху в моєму щоденному житті.

МОЛИСЯ:

О святий і милосердний Отче, наповни мою душу правдивою скрухою. Вчини мене чесним у визнанні моїх гріхів, і нехай я чітко визначаюся, як їх повинен долати кожного дня. Потребую Твоєї допомоги, щоб не бути боязким, але могти робити щире щоденне зусилля, щоб більше Тобі подобатися в моїх щоденних заняттях. Допоможи мені залишити все те, що противиться Твоєму святому дарові скрухи. Амінь.

Попередній запис

Розділ 22: Скруха сердешна

ХРИСТОС: Моя дитино, як може хтось віддаватися приємностям цього земного життя? Такі люди не сприймають мізерності своїх душ і скороминущості ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 24: Найбільший скарб людини

ХРИСТОС: Моя дитино, тільки в Моїй волі знайдеш те, що є найкращим і найціннішим для тебе. Бог набагато більший і ... Читати далі