Розділ 24: Найбільший скарб людини

ХРИСТОС:

Моя дитино, тільки в Моїй волі знайдеш те, що є найкращим і найціннішим для тебе. Бог набагато більший і кращий від усіх створених речей. Я – Найвищий. Ніхто інший не є всемогутнім. Тільки Бог є досконало прекрасний і повний потіхи. У Мені знайдеш досконалу красу та всезадовільняючу любов. Найблагороднішим і найславнішим є Творець усього.

Часто проси ласки, щоб понад усе інше знаходити радість у Мені; понад здоров’я чи красу; понад славу чи пошану; понад владу чи гідність; понад усе знання та бистроумність; понад усі похвали й захоплення; понад усяке мистецтво й насолоди; понад усі матеріальні вигоди й багатства; понад усі надії та обіцянки; понад усю людську потіху і сприйняття. Цінуй Мене більше, ніж дари й нагороди, якими Я обдаровую людей. У Мені ти знайдеш більше, ніж в усьому іншому.

Усе, що Я даю, усе, що не є Богом, є надто малим і недостатнім для тебе. Я створив тебе для Себе Самого, Досконалого Добра. Твоє серце не знайде правдивого спочинку, поки не спочине в Мені, Досконалому Дателеві й Досконалому Дарі.

РОЗВАЖ:

Не має значення те, що мені подобається або що люблю. Поки це не є самим Богом, воно ніколи не дасть мені досконалого щастя, якого прагне моя душа. Дуже багато людей, що досягнули земного успіху, врешті позбавили себе життя. Чому? Бо вони усвідомили, що ніщо на землі не могло б дати їм щастя, якого вони бажали. Вони мали б, зрештою, навернутися до Бога, але забули Його у своєму нерозумному пошукові земної радості.

МОЛИСЯ:

Дорогий Господи, не можу жити для радості, що є приреченою і поступово зникає. Хоч я надіюся на розумну радість на землі, однак ніколи не буду відвертатися від Тебе через гріх. Земні блага лише відображають Твою красу, Твою доброту й Твою силу. Я ніколи не залишу Славної Реальності заради її відображення. Коли мене задля кількох земних принад спокуса тягне до гріха, дай мені ласку пам’ятати про Твою доброту, велич і любов. Амінь.

Попередній запис

Розділ 23: Змагання за скруху сердешну

ХРИСТОС: Моя дитино, поки людина не намагається з великими зусиллями осягнути святий жаль за гріхи, вона не є гідною Моєї ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 25: Початок нового життя

ХРИСТОС: Моя дитино, не втрачай надії на здійснення духовного поступу. Ти ще маєш час, твій шанс ще не втрачений. Навіщо ... Читати далі