Розділ 19: Божі мірила

ХРИСТОС:

Моя дитино, у день суду лахміття бідних сяятиме ясніше, ніж пристойний одяг тих, хто надмірно любив це земне життя. Хати убогих будуть вшановані більше, ніж палаци багатих. Тоді терпеливість Моїх вірних слуг матиме більшу заслугу, ніж людські зусилля цього світу. Звичайний послух Моїм законам буде набагато більше хвалений, ніж уся земна бистроумність.

У День Правди чисте і добре сумління принесе більше радості, ніж вишукане навчання. Людині, яка відкидала гріх задля досягнення земної мети, будуть заздрити ті, які жили тільки для цього світу. Будеш мати більше радості з побожно проказаної молитви, ніж з ужитку земних приємностей і потіх.

Тоді скоріше радітимеш із молитовної тиші, що її зберігав, ніж із величних промов. Добрі діла матимуть більшу вартість, ніж добрі слова. Самоконтроль і здорова покута більше тобі подобатимуться, ніж усі насолоди землі.

РОЗВАЖ:

Які відмінні Божі стандарти від стандартів людей світу! Чи потрібно дивуватися, що ті, які живуть по-Божому, виглядають нерозумними? Однак справжніми дурнями є ті, які не погоджуються з Божими нормами. Незаперечним є те, що Христос буде тріумфувати на суді, і ті, які йшли за Його нормами, впевнені, що тріумфуватимуть з Ним.

МОЛИСЯ:

Мій Ісусе, чи можу я бути настільки нерозумним, щоб жити за іншою міркою, ніж тією, що Ти дав? Дай мені прийняти і впровадити Твої норми в моє щоденне життя. Хоч я можу знайти моє життя важчим, не буду скаржитись так довго, як знатиму, що Твоя воля провадить мене. Через Церкву і Святе Письмо Ти обіцяв вести мене до щасливого суду й радісної вічності. Я надіюся бути Твоїм вірним учнем кожного дня мого земного життя. Амінь.

Попередній запис

Розділ 18: День Суду

ХРИСТОС: Моя дитино, ті, які є вірними Моїм заповідям у цьому житті, не жахатимуться в день суду. Знак хреста з’явиться ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 20: Болі пекла

ХРИСТОС: Моя дитино, Свою доброту до людей Я доказав незчисленними дарами для них. Вони не здатні згадати жодної доброї речі ... Читати далі