Розділ 18: День Суду

ХРИСТОС:

Моя дитино, ті, які є вірними Моїм заповідям у цьому житті, не жахатимуться в день суду. Знак хреста з’явиться на Небі, коли Я прийду судити світ. Тоді всі мої вірні послідовники, учні Христа, прийдуть із великим довір’ям до Мене, їхнього розп’ятого Царя і Судці.

Цього дня праведні стоятимуть супроти тих, хто докучав їм і переслідував їх. Ті, які покірно зносили осудження своїх співбратів, піднімуться судити в цей день усіх інших. Убогі та покірні матимуть велике довір’я і радість, але горді та самолюбні любителі цього світу матимуть багато причин, щоб боятися.

Тієї години кожен побачить, що наймудрішими були ті, які йшли за Моїми заповідями й жили так, як Я від них цього хотів. Їх не вважатимуть більше дурнями ті, що думали по-світовому. Усяке злодіяння буде змушене замовкнути й буде засуджене, тоді коли кожне терпеливо перенесене страждання принесе радість і потіху. Безбожні будуть сумними, але Мої побожні послідовники будуть сповнені щастя. Багато хто дякуватиме Мені за труднощі й випробування, які вони перенесли на землі. Цей день покаже Мою силу, мудрість і величність, що надходять.

РОЗВАЖ:

Як ріка, що постійно тече до моря, так потік щоденного життя завжди рухається до дня суду. Цей день виправить усі хибні норми й нерозумні ідеали людей світу. Це буде день правди, тріумфу святості.

Чи буду я плисти за течією моїм щоденним курсом, чи ж регулярно перевірятиму свій напрям за допомогою розуму та іспиту сумління? Я готуюся або до радісного суду, або до страшного, залежно від способу життя, який веду сьогодні.

МОЛИСЯ:

Ісусе, Мій Судде і Царю, я не хочу плисти за течією щодня аж до моменту, коли смерть захопить мене несподівано. Хочу жити за Твоїми нормами так, як Ти навчаєш мене тепер через Свою Церкву. Скажи мені, як я повинен жити сьогодні, і я надіюся іти за кожним Твоїм бажанням. Я не маю потреби боятися суду, якщо буду вірним Тобі в моєму щоденному житті. Амінь.

Попередній запис

Розділ 17: Майбутній суд

ХРИСТОС: Моя дитино, одного дня обов’язково треба буде скласти повний звіт зі свого земного життя. Як ти встоїш переді Мною, ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 19: Божі мірила

ХРИСТОС: Моя дитино, у день суду лахміття бідних сяятиме ясніше, ніж пристойний одяг тих, хто надмірно любив це земне життя. ... Читати далі