Розділ 15: Мир доброго сумління

ХРИСТОС:

Моя дитино, якщо твоя совість чиста, то не потребуєш боятися смерті. Краще уникати гріха, ніж смерті.

Мудра людина часто роздумує про годину смерті, щоб завжди бути готовою до неї.

Якщо хочеш Мені подобатися, намагайся ставати таким, яким би ти хотів бути в час своєї смерті.

Роби це зусилля, і смерть знайде тебе, сповненого довір’я і миру. Ти повинен щодня змагати до здорового презирства потіх світу; до того, щоб мати гаряче бажання зростати в чеснотах; до любові правильного порядку у твоїх діях; до духа покути; до готовності слухати зверхників; до самодисципліни й терпеливості в перенесенні страждань заради Мене.

РОЗВАЖ:

Мати добре сумління – означає, що я щиро намагаюся пізнати те, чого Бог від мене бажає і щиро намагаюся робити те, що Він бажає. Без цих двох намагань не може бути доброго сумління. Людина, яка знає, що вона робить ці два зусилля, має добре сумління. Такій людині Бог дає Свій мир. Інші люди можуть відволікати себе земними справами та інтересами, але вони не мають цього внутрішнього миру, який дозволяє людині залишатися спокійною навіть перед обличчям смерті.

МОЛИСЯ:

Мій Боже, надіюся отримати Твою святу допомогу, щоб я ніколи не уникав пізнання Твоєї святої волі, ані не нехтував нагодою йти за нею в моєму щоденному житті. Можу знайти трохи менше приємності, коли я піду за Твоєю волею, але радітиму Твоїм миром, який перевищує всяку приємність. Якщо б коли-небудь я став настільки самолюбним, що уникав би Твоєї волі, нехай моя совість турбує і набридає мені доти, доки не повернуся до Тебе. Амінь.

Попередній запис

Розділ 14: Останні хвилини життя людини

ХРИСТОС: Моя дитино, коли прийде твоя остання година, побачиш земне життя в новому світлі. Якщо ти був недбалий і не ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 16: Бути готовим до смерті

ХРИСТОС: Моя дитино, твої дії і думки повинні завжди так упорядковуватися, наче б ти сьогодні очікував смерті. Якщо ти не ... Читати далі