Розділ 16: Бути готовим до смерті

ХРИСТОС:

Моя дитино, твої дії і думки повинні завжди так упорядковуватися, наче б ти сьогодні очікував смерті. Якщо ти не готовий сьогодні, то яким чином будеш готовим завтра? Завтра є непевним. Звідки ти знаєш, чи будеш жити завтра? Якщо ти бачив когось померлого, то подумай, що також маєш умерти. Можеш робити багато добрих діл, поки ти здоровий, але коли захворієш, то хто знає, чи щось зможеш. Мало людей стають кращими через хворобу. Також і ті, які мають багато інтересів у світі, мало зростають у святості, бо вони сповнені розсіянь. Зосередження духа й молитва є зернами доброго життя, яке є стежкою до святої смерті.

Краще забезпечити себе тепер, поки ти ще перебуваєш тут, у цьому житті. Не покладайся на молитви й допомогу інших після своєї смерті. Даний тобі тепер час дуже цінний. Тепер маєш нагоду. Тепер твій день спасіння. Проживи твоє “сьогодні” з користю. Засилай свої молитви, жертви й добрі діла до Мене перед тим, як прийдеш до Мене, щоб бути судженим. У твоїх силах заслужити зараз вічне життя через мудре використання теперішнього часу.

Часто думай про смерть і пам’ятай, що втрачений час ніколи не повернеться. Ти не маєш постійного місця проживання на цій землі. У цьому житті ти наче подорожній. Ніколи не знайдеш спочинку, поки не з’єднаєшся зі Мною, своїм Спасителем.

РОЗВАЖ:

У земному житті є мало певних речей. Найпевнішою з усіх є неминучість моєї смерті. Я помру. Коли? Де? Як? Не знаю. Однак те, що помру, є незаперечним. Багато людей помирають саме в цей момент. Я занадто зайнятий своїм життям, щоб думати про них. Так само буде, коли помиратиму сам. Ця хвилина буде дуже важливою для мене, але світ надалі займатиметься своїми справами. Якщо не готуюся до смерті через добре життя, то я нерозумний.

МОЛИСЯ:

Господи, нехай не маю порожній страх перед смертю, а лише мудрий і святий. Марний страх нікого анітрохи не робить кращим, а розумний і святий заохочує людей покращити своє життя. Я буду готуватися до смерті через намагання щораз більше Тобі подобатися своїми думками, бажаннями, словами і діями. Якщо б я сьогодні жив так, як Ти бажаєш, то був би готовий кожної миті, і смерть тоді не буде нічим іншим, як лиш Твоїм люблячим покликом. Амінь.

Попередній запис

Розділ 15: Мир доброго сумління

ХРИСТОС: Моя дитино, якщо твоя совість чиста, то не потребуєш боятися смерті. Краще уникати гріха, ніж смерті. Мудра людина часто ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 17: Майбутній суд

ХРИСТОС: Моя дитино, одного дня обов’язково треба буде скласти повний звіт зі свого земного життя. Як ти встоїш переді Мною, ... Читати далі