Бог – наша надія

Коли ми приходимо до Бога, щиро каємося у своїх гріхах, віддаємо Йому своє серце і своє життя, ми, як правило, сподіваємося на те, що Він негайно вирішить усі наші труднощі. «Бог з нами, Він нас любить, Він всемогутній, Йому нічого не варто змінити наше життя і вирішити наші проблеми», – гадаємо ми. І як важливо не засумніватися і не розчаруватися, чекаючи, коли ж Бог почне діяти.

Я часто розповідаю про свою сім’ю людям, яким служу. Ми увірували в Ісуса в скрутний для нас час. Завдяки Богові наша сім’я не розпалася. Завдяки вірі в Нього і Його допомозі ми пройшли через багато труднощів. Не було роботи, коштів для існування, рідні не приймали нашу віру. Але поступово Бог змінював наші серця і наше життя. Він зміцнював нас у тому, що ми вибрали єдино правильний шлях – шлях того, хто йде за Господом. І цей процес у житті нашої сім’ї був не швидким і не легким. Минуло більше двадцяти років відколи ми віддали свої серця Ісусу. Бог завжди був поруч і допомагав нам в усьому. Він дарував нам ще одну чудову дочку. І зараз уся наша сім’я служить Господові і продовжує сподіватися лише на Нього.

У Біблії сказано, що ми повинні зберігати багато що. Наприклад:

  1. «Отже, зберігай заповіді Господа, Бога твого» (Втор. 8:6).
  2. «Тільки пильнуй і добре бережи душу твою» (Втор. 4:9).
  3. «Надійся на Бога, твори добро, живи за правдою на землі» (Пс. 36:3).

Але понад усе перерахованого ми повинні зберігати наше серце: «Більше за все бережене зберігай серце твоє, тому що з нього джерела життя» (Пр. 4:23). Отже, наше серце – джерело життя, джерело віри! І наше завдання – зберігати своє серце в чистоті, як написано в Мф. 5:8: «Блаженні чисті серцем, бо вони Бога побачать».

Бог змінює наше «кам’яне» серце, очищає його від гордості, заздрості, ненависті, зла. Ми не розуміємо цього процесу преображення в нас, але Біблія каже, що ми не повинні заважати Богові: «Горе тому, хто сперечається з Творцем своїм» (Іс. 45:9). Господь творить у нас усе нове: нові думки, нові стосунки, нові справи, головне, нове – «тілесне» серце. Можливо, зміни, що відбуваються в нашому житті не завжди нас радують, але вони для нас тільки до кращого. І ми повинні терпляче, з вірою і надією продовжувати йти за Господом.

За матеріалами сайту https://cіs.jewsforjesus.org

Попередній запис

«Залізна» логіка

«24 Отже, всякого, хто слухає ці слова Мої і виконує їх, уподібню мужеві мудрому, який збудував будинок свій на камені; ... Читати далі

Наступний запис

Чому важко надіятися на Бога

Згадуючи той факт, що загалом не так вже багато людей надіються на Бога, варто зауважити, що насправді на Бога не ... Читати далі