Молитва за народи

Обґрунтування молитви про чужі народи

У нас своє оточення, у нас свій народ. Навіщо мені молитися за чужі народи? Виникало у вас таке запитання? У мене – так! Які ваші перші думки, коли ви читаєте новини про гоніння в Індії, Північній Кореї, інших країнах? Як часто ви молитеся за чужі країни, народи? Звичайно, свої турботи ближчі. Наше оточення, знайомі, наше місто, область, наше служіння поглинає наші сили, і ми концентруємося тільки на цьому. І ми стаємо байдужими до інших членів Тіла Христового. Для чого ж нам треба молитися ще і за ті народи, яких ми, можливо, ніколи і не побачимо? Нам треба це гарненько для себе зрозуміти.

Брате чи сестро, дайте відповідь собі на питання: чому ви увірували? – Ми тут, бо ми є Божими відповідями на чиїсь молитви. Чому на теренах колишнього СРСР настала релігійна свобода в 90-і роки 20 ст.? Ви не замислювалися? Це теж Господня відповідь на чиїсь молитви!

Один брат з Німеччини розповідає: «Коли мені було 15 років, у мене була коробка з картками. Тоді ще не було комп’ютерів, айфонів. Це були 173 картки. З цими картками я завжди ходив в ліс. Це були 70-і роки. У той час у світі були 173 країни. Сьогодні їх більше. Я особисто, щодня, один або разом з іншими християнами, молився за ці країни. На картках були: назва країни, чисельність населення, яка мова, де живе народ, чи є там християни, чи є переклад Біблії і т. д., – коротка інформація про ситуацію в народі. У церкві в нас була недільна школа, де діти кожне заняття молилися за різні країни. І ми щонеділі молилися за християн у Радянському Союзі. Ми молилися КОНКРЕТНО за кожен народ Радянського Союзу»!

Молитва за народи була постійною, і Господь зняв залізну завісу, комунізм занепав! Ситуація у світі змінюється, тому що християни моляться за народи.

Пробудження в народах можливе!

Молитва є найпершим і найбільш дієвим способом будь-якої місіонерської роботи. Єдиний, хто може змінити і врятувати людину – це Сам Бог! Бог творить історію. Можливо, я не можу жити серед інших народів в їх країнах, але я можу бути учасником створення Церкви по всій землі.

Любіть ваших ближніх: чоловіка, дружину, дітей, друзів, любіть свою церкву, вашого пастора, але залиште трохи місця у вашому серці і для людей з інших народів.

У молитві ми стаємо учасником Божого задуму.

Молитва за народ – це служіння священика, що клопоче за народ. Служіння того, хто стоїть між небесами і потребами землі і волає до Отця про порятунок народу. Існує безліч речей, які Бог визначив для цієї планети, і вони неодмінно виконаються. Питання тільки в тому: чи здійсняться вони в нас, з нами або через нас? Чи станемо ми учасниками? Господь чекає цього від нас!

Ми молимося, щоб до народів їхали благовісники. «Благайте Господаря жнива, щоб вислав женців на жниво Своє» (Мф. 9:38). Саме Бог посилає служителів на жнива.

Молитвою за народи Господь руйнує сили пітьми. «Наша боротьба не проти крови і плоті, а проти начальства, проти влади, проти світоправителів темряви віку цього, проти духів злоби піднебесних» (Еф. 6:12). Є народи, де відбуваються масові ідолопоклонства і посвячення духам.

Молитва за народи повинна стати МОЇМ переживанням, тягарем, частиною мого духовного життя. Це і є ЛЮБОВ – взаємно скріплюючи зв’язки в Тілі Христовому. Бог об’єднує міжнародний дім – церкву через небайдужу підтримку один одного в молитві. Молитва зміцнює тіло Христове в різних народах, щоб воно зростало в любові.

Добре написав один автор: «Відсутність молитви в Тілі Христовому схожа на проказу. При проказі нерви людини перестають правильно функціонувати: вони припиняють посилати в мозок сигнали болю. Прокажені, самі того не помічаючи, починають втрачати пальці рук і ніг, бо не відчувають, коли заподіюють собі біль. Якщо провести духовну аналогію, то в церкві, в якій не співчувають болю і стражданню інших, розвивається «духовна» проказа. Духовні нерви відмирають. А, у результаті, церква починає втрачати своїх членів. Біль сигналізує мозку послати допомогу ураженій ділянці тіла. Біль абсолютно потрібний, щоб тіло могло відновлюватися і зцілятися. Життєво важливо, щоб ми відчували біль членів тіла Христового, що страждали по всьому світу, щоб ми могли допомогти їм у відновлені. Наша молитва є відгуком на біль інших.

Давайте розширювати наш горизонт і активно брати участь у молитві за недосягнуті народи!

За матеріалами Всесвітньої мережі

Попередній запис

Як молитися за Україну в цей період часу?

Кожна свідома людина розуміє, що зараз в Україні не стільки вирішується питання східної чи західної інтеграції, скільки відбувається процес духовного, ... Читати далі

Наступний запис

Нам треба молитися за спасіння усіх людей всюди

Джон Нокс молився: «Боже, дай мені мою Шотландію». Давид Лівінгстон молився: «Дай мені Африку». Хадсон Тейлор просив: «Дай мені Китай». ... Читати далі