Молитва за тебе, місто, Україну

Тема молитви за себе, за місто та за країну розкрита на основі Біблійних текстів з цитатами окремих віршів.

У Бога є відповідь та рецепт на кожну проблему в нашому житті. Ми не закликаємо в даному матеріалі до якогось віровчення, а даємо можливість читачеві особисто роздумувати над словами з Біблії та прийти до власних висновків.

Молитва за Україну

«І турбуйтеся про добробут міста, в яке Я переселив вас, і моліться за нього Господу; бо при добробуті його і вам буде мир» (Єр. 29:7).

Дбайте

Бог обдарував людину величезними можливостями. На жаль, вона не тільки зводить, але й руйнує. На те чи інше спонукає людину її серце.

Одні дбають тільки про своє. Деякі вважають, що хтось інший має покращити їхнє життя. І лише одиниці піклуються про інших. Священне Писання каже: «Отже, хто знає, як добро робити, і не робить, тому гріх» (Як. 4:17).

Моліться

Добра справа вирішує багато, але не все. Та на що неспроможний ти, може вчинити Господь через твою молитву! Отже, молімось разом за своє місто, за Україну!

Твої країна та місто – це, насамперед, люди, серед яких ти живеш. Саме вони, їхні серця, впливають на більшість подій та обставин життя. Зміни серце, думки людини – зміниться людина! Зміниться людина – зміниться країна!

Преобразити серце може лише Господь, тож маємо молитися за це! «І дам вам серце нове, і дух новий дам вам; і візьму з плоті вашої серце кам’яне, і дам вам серце плотськеІ будете жити на землі, яку Я дав батькам вашим, і будете Моїм народом, і Я буду вашим Богом» (Єз. 36:26,28).

Молитва за місто

Сьогодні, усвідомлюючи свою відповідальність перед Богом, тисячі християнських церков України моляться разом за нашу країну, моляться за тебе. Стань одним із тих, хто молиться за свій край.

Для того, щоби Бог почув твою молитву, твоє серце має бути:

Смиренним

«…І смириться народ Мій, який називається ім’ям Моїм, і будуть молитися, і шукатимуть лиця Мого, і навернуться від злих шляхів своїх, то Я почую з неба і прощу гріхи їхні і зцілю землю їхню» (2Хр. 7:14).

Щирим

«Господи, Ти чиниш з милостивим милостиво, і з справедливим за справедливістю його, з чистим – за чистотою його, а з лукавим – за лукавством його…» (Пс. 11:26,27).

Віруючим

«Тому кажу вам: усе, чого ви попросите в молитві, вірте, що одержите, – і буде вам» (Мк. 11:24).

Люблячим

«А Я кажу вам: любіть ворогів ваших, благословляйте тих, хто проклинає вас, добро творіть тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто кривдить і гонить вас…» (Мф. 5:44).

Молитва за тебе

«Більше за все бережене зберігай серце твоє, тому що з нього джерела життя» (Пр. 4:23).

Ми живемо в жорстокі часи випробувань: іспиту на людяність, іспиту наших сердець.

Говорячи про людину, якою вона є, кажуть, яке в неї серце: холодне й кам’яне, чи щире та лагідне, жорстоке чи добре.

Вважається, що найважчі обставини показують, якою людина є насправді. Те, що в її серці, виходить назовні. Любов чи ненависть, милосердя чи жорстокість, прощення чи помста, жертовність чи жадоба. Навіть друг пізнається в біді.

Важкі часи – це не лише іспит, а й, передусім, можливість зробити вибір – якою людиною будеш ти. Що буде у твоєму серці?

Минають обставини, йдуть із нашого життя ті, хто завдав нам горя та болю. Тільки те, чому ми дозволяємо лишитися в наших серцях, впливає на наше життя більше, ніж гроші, люди та обставини. Тому Писання каже: “Більше за все бережене зберігай серце твоє”.

Як зберегти своє серце під впливом обставин або звільнити його з полону образ, гіркоти, непрощення та минулого?

Біблія, книга про стосунки, має чимало практичних порад, як це зробити.

Поради Святого Письма як берегти своє серце:

Не впускай образи

«…щоб якийсь гіркий корінь, що виріс, не завдав шкоди…» (Євр. 12:15).

Не гнівайся

«Усяке роздратування‚ і лютість, і гнів, і крик, і лихослів’я з усякою злобою нехай будуть знищені у вас» (Еф. 4:31).

Не мсти за себе

«Не мстіться за себе, улюблені, а дайте місце гніву Божому. Бо написано: “Мені відомщення, Я віддам”, – говорить Господь» (Рим. 12:19).

Прощай

«І коли стоїте на молитві, прощайте, коли щось маєте на кого, щоб і Отець ваш Небесний відпустив вам гріхи ваші. Якщо ж не прощаєте, то і Отець ваш Небесний не відпустить вам гріхів ваших» (Мк. 11:25-26).

Будь сильним

«Довготерпеливий краще за хороброго, і той, хто володіє собою, краще за завойовника міста» (Пр. 16:32).

Не втрачай надії та довіряй Богу

«Надійся на Господа і тримайся шляхів Його, Він піднесе тебе, щоб ти успадкував землю» (Пс. 36:34).

Все це збереже твоє серце.

За матеріалами сайту: https://poklik.media

Попередній запис

Віра Джона Нокса

Вивчаючи, а за тим обдумуючи життєвий шлях Джона Нокса та інших протестантських реформаторів, людей, які свого часу змінили обличчя Європи, ... Читати далі

Наступний запис

Сім принципів молитви за Україну

В перші роки після Революції гідності і війни з Росією серед українських християн піднялася сильна молитовна хвиля заступництва за свою ... Читати далі