The Doors (Ів. 10:1-10)

Я – двері.

Людина тужить за повнотою життя. Прагне чогось прекрасного, доброго, що наповнить її серце. Шукає цього безперестанно, не може заспокоїтися, аж поки не знайде.

Джим Моррісон, зірка американського року, теж вірив, що існує таке життя, що існує інший світ. Вірив також, що між тим світом і цим, в якому йому випало жити, є якийсь перехід, якісь двері. Звідси й назва його гурту – The Doors, або ж просто «Двері».

Моррісон шукав ці двері в наркотиках, алкоголі, сексуальній розкутості й, певна річ, у своїй музиці. Шукав, але не знайшов.

А якби послухав сьогоднішнього Євангелія? Тоді дізнався б, де насправді є оті його двері. Ісус каже про себе: «Поправді, поправді кажу вам, що Я – двері вівцям» (Ів. 10:7). Грецьке слово tira означає саме «двері», хоч часто його перекладають як «ворота». Ісус каже просто: «Я – двері». Так само це перекладено й англійською мовою: I am the door of the sheep (J 10:7 KJV).

Отож, маємо перед собою двері, одні-єдині двері, а за тими дверима – життя в повноті. Можемо увійти в них – Ісус запрошує.

Попередній запис

Здорові очі (Ів. 9:1-41)

А коли Він проходив, побачив чоловіка, що сліпим був з народження. Історія оздоровлення сліпого чоловіка – це не лише доказ ... Читати далі

Наступний запис

Золото і томпак (Ів. 10:11-16)

Я – Пастир Добрий. Шкода, що слова перестали означати те, що означають. Сьогодні вже недостатньо сказати: фахівець, священик, учитель. Треба ... Читати далі