Вибір житлового об’єднання (Ів. 8:51-59)

Хто слово Моє берегтиме, не побачить той смерти повік!

Віримо – звісно, що віримо, – але так, щоб не надмірно. Тож буває, що чимало вірних, заявляючи про свою віру, відкидають віру у вічне життя. Найчастіше кажуть: «Хто його знає, як там буде насправді».

Ну що ж, я знаю. Знаю, бо дізнався про це від Ісуса, прочитав у Євангелії та глибоко вірю в це. Ісус каже: «Поправді, поправді кажу вам: Хто слово Моє берегтиме, не побачить той смерти повік!» (Ів. 8:51). Отож, хоча не знаємо подробиць, можемо бути впевнені, що вічне життя існує.

Наше життя почалося в певний момент, триває до смерти й триватиме після того, як помре наше тіло. Євхаристійна молитва Служби про померлих твердить коротко і ясно: «Життя Твоїх вірних… змінюється, але не кінчається; і коли зруйнується дім земного паломництва, їм у небі буде приготовлене вічне помешкання».

Звернімо, однак, увагу на початок цих слів: «Життя Твоїх вірних». Житло в небі матимуть ті, хто вірить, хто є вірними. Решта теж матиме життя вічне, але проведе його в інших умовах.

І лише від тебе залежить, до якого житлового об’єднання запишешся.

Попередній запис

Свобода (Ів. 8:31-47)

Правда вас вільними зробить. Є люди, які вважають релігію ще однією перешкодою в житті, кайданами на ногах і тягарем на ... Читати далі

Наступний запис

Здорові очі (Ів. 9:1-41)

А коли Він проходив, побачив чоловіка, що сліпим був з народження. Історія оздоровлення сліпого чоловіка – це не лише доказ ... Читати далі