Для наркоманів теж є місце в раю?

Я була наркоманкою з дуже великим стажем. Зухвала і безпринципна. Завжди виправдовувала себе: з вовками жити – по-вовчому вити. У будь-якого наркомана є три способи заробляти на наркотик: красти, продавати себе або продавати наркотики.

Я вибрала третій спосіб, оскільки красти і продавати себе не уміла (батьки дали дуже хороше виховання).

Наркотиків було дуже багато, і вживала я їх у неймовірній кількості. Друзі-наркомани, які були зі мною, казали: «Можливо, хтось і кине колотися, але тільки не Інна, вона – КІНЧЕНА».

Такої ж думки були усі мої рідні і близькі. Мама одного разу мені сказала: «Краще б ти померла, і я б тебе поховала, і ходила б плакати на кладовищі, і мені було б легше.., ніж плакати, не знаючи, де ти і що з тобою»

Я була гидка самій собі, але приховувала це, щоб не здатися слабкою. Там, у наркотичному середовищі, хто сильніший, той і правий.

Одного разу вийшло так, що в мене не виявилося ні «товару», ні грошей, і я звернулася до своєї далекої знайомої-віруючої з проханням зайняти суму до наступного дня. Вона погодилася за умови, що я піду з нею в церкву, а вона дасть мені гроші просто так, без повернення.

Зроблю відступ. До цього я сміялася над вірними і казала, що тільки слабкі люди можуть вірити в якогось невидимого Бога. Я виховувалася в сім’ї комуністів, де говорити про віру або про Бога було просто непристойне.

Так от. Я, звичайно ж, погодилася. (Чому б не сходити в церкву, якщо за це мені дають гроші). І ось я вперше в житті опиняюся в церкві євангелістів-християн.

Усе було для мене незвичайно, наповал убила непідробна Любов, яку побачила., але думки були про наркотик. Після служіння мене запросили до пастора. Він поклав на мене руки і помолився, потім я прочитала молитву покаяння і… пішла колотися далі.

Але з цієї самої хвилини в мене з’явилася Віра. Так, Віра з великої букви. Я раптом ясно усвідомила, наскільки реальний Бог і з того часу стала невпинно молитися. Кололася і молилася, палила і молилася, грішила і молилася.

Кожного разу, залишившись одна, падала на коліна і ридала, казала, що нічого не можу зробити із собою, що уся надія тільки на Нього! Минав час, ситуація ставала все гірше і гірше. Я не могла вже насолоджуватися цим життям, мене пригноблював кожен укол, кожен гріх. Я писала Богові листа (досі навертаються сльози, коли перечитую рядки, розмиті сльозами), волала до Нього, але не отримувала відповіді.

Одного разу китайці запропонували мені дешевий героїн. Я нічого не запідозрила тоді. Ми утрьох (я і двоє дівчат) почали його пробувати.

На третій день померла одна з нас, у другої піднялася температура до 39,8 і я викликала швидку. Лікар сказала, що по місту багато таких смертей, що з’явився наркотик з «легеневою бактерією» (нічого не знаю в медицині, тому не знаю, що це таке).

Вона пояснила, що відбувається стрімкий набряк легенів, і людина на 3-5-й день помирає.

Ще вона сказала, що не знає, врятують вони дівчину чи ні, але якщо і врятують, то її чекає довгий восьмимісячний курс реабілітації з дорогими препаратами. Обернувшись, і подивившись на мене, вона вимовила: «Ви теж помираєте і вам теж потрібна швидка допомога».

Після її відходу я виміряла температуру і зрозуміла, що це кінець. Я вирішила поїхати додому помирати – не було сил вже боротися і чинити опір цьому життю.

Доїхавши до будинку, піднятися на 5-й поверх вже не могла, з легенів почалися гнійні виділення (пробачте за подробиці) і задуха заважала йти.

ДВІ години я, зупиняючись на кожній сходинці, піднімалася додому і реально відчувала дихання смерті в спину. Коли мама відкрила двері і побачила мене, то відразу розплакалася. «Ти помираєш», – це були єдині її слова.

Я подивилася в дзеркало і жахнулася. «Маска смерті» – здається, так це називають лікарі. Біле підборіддя, сині губи, тьмяні очі, що впали.

Я насилу дійшла до своєї кімнати, включила світло, і перше що кинулося мені в очі – БІБЛІЯ. І мені стало страшно. Я зрозуміла, що не можу просто померти і заснути, адже в мене станеться там зустріч з Богом і ЩО Я ЙОМУ СКАЖУ???

Я схопила Біблію, впала на коліна і звернулася до Нього. І в цей момент Він прийшов! Якась сила прикувала мене до підлоги і яскраве світло… у ньому я відчула усю свою брудну натуру. Я побачила усе своє життя, як у кіно, починаючи з підліткового віку.

Гріх був ще до наркотиків, і Бог показав мені кінострічку, прокручуючи її і, зупиняючись на тих моментах, де я грішила. Ніколи в житті я так не ридала, біля мене була справжня калюжа сліз, я продовжувала каятися за кожен етап свого життя. Це тривало дуже довго.

Уранці я опритомніла на підлозі. АБСОЛЮТНО ЗДОРОВА І ВІЛЬНА! Мама боялася зайти до мене в кімнату – думала, що я померла. Я узяла Біблію і Бог почав до мене говорити.

З того дня минуло вісім років, і Господь багато чому мене навчив і продовжує учити.

Бог підняв мене. Я закінчила Московський інститут психології і психоаналізу, займаюся серйозним бізнесом на керівній посаді, а вечорами, після роботи, я їду на траси і кубла і кажу цим покаліченим душам, що ВИХІД Є!

Бог привів мене в церкву, яка займається служінням реабілітації наркозалежних, ми багато часу проводимо з цими людьми і своїм життям доводимо, що БОГ ЛЮБИТЬ УСІХ! І наркоманів, і повій, і бомжів, і злодіїв. Адже і тут, на землі Ісус так любив митарів і грішників.

Мені не вірять, коли я кажу, що я – колишня наркоманка (занадто респектабельний вигляд), але коли я засукую рукави і показую свої руки, вкриті шрамами по ходу вен… вони починають плакати і в них з’являється Віра.

Колись я хотіла зробити пластичну операцію і видалити ці шрами, але Бог на уранішній молитві промовив мені, щоб я не робила цього і тепер я розумію, чому.

Я дякую Богові ПОСТІЙНО, Він для мене реальніший, ніж видимі речі. Він мій ТАТО і я шалено Його люблю! Дякую Тобі, Отче!

За матеріалами сайту 316news.org

Попередній запис

Цікаві факти про наркотики

Наркотики – від грецького "наркотикос", той, що призводить до заціпеніння, – були відомі в Греції і на Кіпрі за 2 ... Читати далі

Наступний запис

Він залежний… лише від Ісуса Христа!

Якщо «смириться народ Мій, який називається ім’ям Моїм, і будуть молитися, і шукатимуть лиця Мого, і навернуться від злих шляхів ... Читати далі