Чому Християни не повинні користуватися наркотиками?

Давайте ж підсумуємо причини, через які християни не вживають і в жодному випадку не повинні вживати наркотичні речовини:

  1. Християнин – нове творіння в Христі:

«Отже, хто в Христі, той нове створіння; давнє минуло, тепер усе нове» (2Кор. 5:17).

  1. Наркоманія тісно взаємопов’язана з окультизмом:

«Діла плотські явні: це – перелюб, блуд, нечистота, безсоромність, ідолослужіння, чародійство, ворожнеча, чвари, заздрість, гнів, розбрат, незгоди‚ (спокуси), єресі, ненависть, убивство, пияцтво, безчинство і таке інше. Попереджаю вас, як і раніше попереджав, що ті, хто так роблять, Царства Божого не успадкують» (Гал. 5:19-21). «Боязких же і невірних, мерзотних і убивць і любодіїв, і чародіїв та ідолослужителів, і всіх неправдомовців – доля в озері, що горить вогнем і сіркою. Це смерть друга» (Одкр. 21:8).

  1. Наркоманія асоціюється із справами пітьми:

Сексуальна розпуста, беззаконня, пограбування, вбивства і самогубства супроводжують вживання наркотиків. Згідно Біблії, та ж сама поведінка характеризує і Сатану: «Злодій приходить тільки для того, щоб украсти, вбити й погубити» (Ін. 10:10). Сатана є злісним натхненником беззаконня у світі. Наркотики є його інструментами, за допомогою яких він примушує безвільного наркомана коритися тілесним бажанням.

Біблія учить, що наркотики і християнство – дві несумісні речі: «Не можете пити чашу Господню і чашу бісівську; не можете бути учасниками трапези Господньої і трапези бісівської» (1Кор. 10:21).

  1. Вживання наркотиків може послужити спокусою для оточення:

Біблія учить, що вірні несуть відповідальність за те, щоб не спокусити будь-кого своєю поведінкою чи звичками. Ми не маємо права підштовхувати оточення до гріха.

«Краще не їсти м’яса, не пити вина і не чинити нічого такого, від чого брат твій спотикається, або спокушається, або знемагає» (Рим. 14:21). Заради блага ближнього ми повинні відмовитися від усього, що може підштовхнути людей до прірви гріха. Ми повинні віддалятися від всякого роду зла. «Утримуйтесь від усякого зла» (1Сол. 5:22).

  1. Християни не належать самим собі:

Біблія учить, що ми – християни – тепер належимо Господові. Ми повинні прославляти його і в наших душах, тілах, словах і вчинках.

«Бо ви куплені дорогою ціною. Отже, прославляйте Бога в тілах ваших і в душах ваших, які є Божі» (1Кор. 6:20). «Отже, чи ви їсте, чи п’єте, чи щось інше робите, все робіть на славу Божу» (1Кор. 10:31). Біблія заохочує нас надати наше тіло в жертву Богові: «Отже, благаю вас, браття: милосердям Божим, представте ваші тіла в жертву живу, святу, благоугодну Богові, для розумного служіння вашого» (Рим. 12:1).

  1. Біблія попереджає, щоб ми не упивалися:

Біблія попереджає, щоб ми не були сп’янілі будь-якою субстанцією. У Слові Божому сказано, що нам не слід упиватися вином, що доводить людину до розпусти. Біблійна ідея полягає в тому, що жодна хімічна речовина не повинна оволодівати нашою волею і розумом: будь то алкоголь або наркотики. Слово Боже радить замість сп’яніння вином і наркотиками сповнюватися Святим Духом, який дійсно здатен наповнити нас справжньою радістю, щастям, миром і спокоєм.

«І не впивайтеся вином, від якого буває розпуста; а наповнюйтеся Духом» (Еф. 5:18).

  1. Біблія забороняє руйнувати тіло, яке є храм Божий: «Хіба ж не знаєте, що ви – храм Божий і Дух Божий живе у вас? Якщо хто зруйнує храм Божий, того покарає Бог: бо храм Божий святий, а цей храм – ви» (1Кор. 3:16-17).

Господь нам нагадує ще раз, що ми є Його дорогоцінною власністю – місцем Його мешкання на землі. Тому необхідно ставитися до свого тіла як до недоторканної святині, яку не можна псувати і знищувати.

  1. Біблія попереджає нас про небезпеку потрапити в залежність:

На додаток до всього сказаного вище, слід зазначити, що залежність, в яку людина потрапляє, вдаючись до влади наркотиків, це щось, від чого вона не здатна звільнити себе сама. Вона стає рабом наркотиків, будь то фізична або психологічна залежність. «Бо хто ким буває переможений, той тому і раб» (2Пет. 2:19б).

Біблія ж учить, що ніщо не повинне оволодівати нами: «Усе мені дозволено, та не все корисне; все мені дозволено‚ та ніщо не повинне володіти мною» (1Кор. 6:12).

  1. Ісус може вас звільнити!

Якщо ви приохотилися до пігулок і наркотиків, то тільки Господь Ісус Христос зможе дати вам сили розірвати окови цієї прихильності. Не намагайтеся себе жаліти або виправдовувати свої гріховні звички. Зверніться до Нього по допомогу. Тільки Він зможе звільнити вас від залежності від наркотичних речовин.

Зверніться до Господа з щирою молитвою. Сповідуйте Йому свій гріх: «Якщо кажемо, що не маємо гріха, – обманюємо самих себе, і правди немає в нас. Коли сповідаємо гріхи наші, то Він, будучи вірним і праведним, простить нам гріхи наші і очистить нас від усякої неправди» (1Ін. 1:8-9).

За матеріалами сайту Біблійний дискусійний клуб

Попередній запис

Чи нешкідлива марихуана (думка лікаря)?

Ми часто чуємо висловлювання, на кшталт: «Треба узаконити марихуану. Вона не є наркотиком, до якого виникає звикання. Марихуана не підштовхує ... Читати далі

Наступний запис

Смертельна насолода

«І сказала жінка змію: плоди з дерев ми можемо їсти, тільки плодів з дерева, яке посеред раю, сказав Бог, не ... Читати далі