Приблизно (Мр. 1:29-39)

Він підійшов і підвів її, узявши за руку, і гарячка покинула ту.

Дуже багато людей розміщує Бога по другому боці барикади. Він є для них таким собі противником, якого треба берегтися або принаймні стежити, щоб не застукав їх зненацька. Не можуть зрозуміти, що Бог перебуває по їхньому боці, що хоче їм допомагати.

Можливо, цей уривок Євангелія переконає недовірків у тому, яким є Бог. У сцені зцілення жінки й піднесення її з постелі за руку бачимо велику турботливість, майже ніжність. А може, переконає їх фрагмент псалма, в якому сказано, що «на ложі недуги подасть йому сили Господь, усе ложе йому перемінить в недузі його» (Пс. 41:4).

Подумаймо про добру матір і доброго батька, які не сплять, доглядаючи за хворою дитиною, які тримають її за руку й терпляче піклуються про неї. А тоді помножмо зроджені почуття на найбільше число, яке знаємо, і вийде те, яким є Бог. Приблизно.

Попередній запис

Щось більше, ніж шматок м’яса (Мр. 1:21-28)

Що це таке? Нова наука із потугою! Можна світ описувати, але ліпше його змінювати. Так твердив такий собі Карл Маркс. ... Читати далі

Наступний запис

Губка та броньований сейф (Мр. 1:40-45)

І змилосердився Він, простяг руку Свою, і доторкнувся до нього, та й каже йому: Хочу, будь чистий! Занур м’яку губку ... Читати далі