Улюблені діти (Мр. 1:6-11)

І голос із неба почувся: Ти Син Мій Улюблений, що Я вподобав Його!

Багато хто чимало дав би за те, щоб мати справжнього батька. Такого, який завжди підтримає, який є зразком. Щодо любови якого ніколи не виникає сумнівів – навіть тоді, коли дає прочухана.

Ми не можемо змінити того, що з нами й у наших родинах трапилося. Одні мали щастя, інші – менше, а дехто й узагалі не мав. Такою є дійсність. Та існує й інша дійсність – дуже демократична і справедлива. Така, в якій ми всі маємо іншого Батька, що є на небі. Це прекрасна дійсність, бо цей Батько завжди любить нас і ніколи не підведе.

Ця дійсність, звісно, дуже близька людині, треба лише відкрити на неї очі. А ще краще вуха, щоб почути правду про те, що ми теж є улюбленими дітьми.

Попередній запис

Головою... дна не проб’єш (Мр. 1:1-8)

Проповідував хрищення на покаяння для прощення гріхів. Людство поринає в безумство гріха. Скільки ж можна насичуватися своєю чуттєвістю, гординею, споживацтвом? ... Читати далі

Наступний запис

Середні частини серіалу (Мр. 1:14-20)

Збулися часи, і Боже Царство наблизилось. Покайтеся, і віруйте в Євангелію! Стівен Спілберґ любить повторювати, що найважливішими у фільмі є ... Читати далі