7 прикладів того, що Біблія каже про використання часу

  1. Пам’ятай день суботній

У слова субота в єврейській мові є два різні значення. Перше пов’язане з відпочинком. Ми не машини, які можуть продовжувати роботу без перерв. Умови роботи можуть врешті-решт змусити нас припинити працювати, щоб відпочити. Бог дав нам можливість відпочивати. Нам необхідно відірватися від роботи, щоб подумати про те, що найважливіше в житті. Друге значення суботи полягає саме в цьому. Нам важливо читати Біблію, і відвідувати богослужіння, Бог піклується про нас Своїм Словом і Святим причастям. У цьому  нам даний великий привілей серед буденних днів. Звичайно, і в будні не менш важливо читати Біблію.

  1. «Радійте завжди в Господі, і ще кажу: радійте» (Флп. 4:4)

У Біблії є багато віршів, які нас закликають робити щось завжди. Одна з цих справ – радість. Як я можу завжди радіти? Ще складніше зрозуміти, що апостол Павло з в’язниці закликає нас радіти. Але в цьому вірші не просто заклик радіти, але радіти в Христі. Наша найбільша радість у тому, що Ісус Христос помер і воскрес. Через це Він відкрив нам прощення і вічне життя. У вірі ми можемо завжди радіти. Іноді ми відчуваємо страх і пригнічення, тоді в цих ситуаціях нам важливо пам’ятати, що ми отримали вічне життя. Цю радість можна відчувати, навіть якщо ми, здавалося б, не в змозі радіти.

  1. «Не турбуйтесь ні про що, але завжди в молитві та проханні з подякою відкривайте свої бажання перед Богом» (Флп. 4:6).

Цей вірш – продовження попереднього уривка. У ньому написано, що нам не потрібно піклуватися ні про що, тобто зневірятися у важких ситуаціях. Бог – наш Отець і Він хоче, щоб ми сподівалися на Нього так, щоб ми довірили Йому рішення наших проблем. Він завжди готовий допомагати нам, як найліпший батько. Він краще знає, як діяти в нашій ситуації. Через це ми не завжди отримуємо саме те, що ми хочемо.

  1. «Ви спостерігаєте дні, місяці, пори і роки. Боюся за вас, чи не даремно я трудився у вас» (Гал. 4:10-11)

Це приклад того, як нам не можна використовувати час. Апостол Павло говорить про те, що вірні Галатії сталі надто багато уваги приділяти календарю. Вони вирішили між собою, що свята мають бути тільки тоді, коли вони їх встановили, а якщо це по-іншому, то ці люди –  не християни. Але так не має бути. У різних конфесіях є різні дати  свят, але це ніколи не повинно бути приводом для розбіжностей серед християн.

  1. «Отже, доки є час, будемо робити добро всім, а найбільше ж своїм за вірою» (Гал. 6:10).

«Доки є час» – означає кінець часів перед Другим пришестям Ісуса. Після цього в нас вже не буде часу робити добро. «Робити добро» – означає проявляти ту любов, яку ми отримуємо в спілкуванні з Ісусом.

  1. «Хто ж є вірним і мудрим рабом, якого господар його поставить над слугами своїми, щоб давати їм їжу вчасно?» (Мф. 24:45)

Їжа в цьому вірші, має на увазі духовну їжу. У церкві в нас є різні служіння, але в кожного християнина є можливість дати іншим людям духовну їжу. Ми ж усі вивчаємо Слово Боже. Це дає нам можливість застосовувати його в різних ситуаціях. Ми можемо підбадьорити втомленого, розповісти про Ісуса тим, хто пригноблений гріхами, і багатьма іншими способами дати духовну їжу.

  1. «Безперестанно моліться» (1Сол. 5:17).

Ми перебуваємо в спілкуванні з Господом. Він на небесах постійно молиться за нас (Рим. 8:34, Євр. 7:25). Святий Дух волає за нас: «Авва, Отче» (Рим. 8:15, 26-27, Гал. 4:6). Багато людей так творять своє духовне життя, що вони постійно вимовляють якусь молитву. Звичайно, це важливо молитися більше, і нам завжди потрібно прагнути до цього. У підкреслених віршах написано про те, як Святий Дух допомагає нам у нашій немочі. У нас є Помічник, Який щомиті «просить за нас зітханнями невимовними». Особливо тоді, коли ми не в змозі це робити самі.

За матеріалами сайту https://vybormedia.com

Попередній запис

Біблійна концепція часу

Згідно з Тлумачним словником Ожегова, час – це (1) одна з основних об'єктивних форм існування матерії; (2) тривалість, тривалість чого-небудь, ... Читати далі

Наступний запис

Цінуйте час, бо дні лукаві

«Отже, глядіть, робіть обережно, не як нерозумні, а як мудрі, цінуючи час, бо дні лукаві» Еф. 5:15,16. Ви чули слова ... Читати далі