Стабільність у нашому житті

Цілком зрозуміло, що більшість людей хоче стабільності, мало хто хоче жити в часи перемін. Інша справа, що наші бажання часто залишаються лише бажаннями, а світ, як мовиться, вносить свої корективи… Проте, не дивлячись на це, люди прагнуть стабільності. Воно і зрозуміло: більшість хоче жити спокійним, розміреним життям, мало кому будуть до вподоби катаклізми та усілякі потрясіння… Але, знову ж таки, життя приносить свої «сюрпризи» – тільки встигай оговтуватися від них.

Не сильно втішає з цього приводу Біблія, принаймні, таким буде перше враження від ознайомлення з нею. Чого варті слова, які Господь звернув Адамові після його гріхопадіння: «Проклята земля через тебе; у скорботі будеш їсти від неї в усі дні життя твого; терня й осот буде родити вона тобі; і ти будеш їсти польову траву; у поті лиця твого будеш їсти хліб, доки не повернешся в землю, з якої ти взятий, бо порох ти і до пороху повернешся» (Бут. 3:17-19). Подальший перебіг подій висвітлений на сторінках цієї Книги тільки підтверджує сказані Богом слова.

Крім того, усе в цьому світі: стосунки між людьми, самі люди, нарешті, наша планета – усе є тимчасовим: «Прийде ж день Господній, як тать уночі, і тоді небеса з шумом перейдуть, а стихії, розпалившись, зруйнуються, земля і всі діла на ній згорять» (2Пет. 3:10). Після цього не варто дивуватися, чому так багато людей відкладає в бік цю дивовижну Книгу – описане в ній перевершує за жахіттями будь-який голлівудський фільм-катастрофу. Але таким є лише перше враження, адже якщо уважно вдивитися в біблійну історію, єдине, що залишається стабільним (у доброму значенні цього слова) у цій Книзі – це Божа любов до нас. Любов, яка триватиме вічність.

Так що зважаючи на цей беззаперечний факт, стабільність усе-таки можна знайти в нашому світі, проте вона полягає не в незмінності нашого життя, її взагалі не можна побачити на власні очі (оточуючий світ тому наочний приклад). Стабільність у нашому житті можна побачити лише духовним поглядом – це Божа любов до нас, як і Його обіцянка бути завжди поруч з нами: “Ось Я з вами по всі дні, до кінця віку” (Мф. 28:20). Варто добре пам’ятати про це, і нехай же ця Божа обіцянка буде вам втіхою в усі дні вашого життя.

Редакція сайту

Щоб завантажити цей запис у форматі doc натисніть на посилання:
docСтабільність у нашому житті


Ваш коментар:

Попередній запис

У чому стабільність християнина

Людина, яка знає, що навколо неї насправді відбувається, завжди перебуває в стабільнішому стані, ніж людина, яка НЕ знає, що навколо ... Читати далі