«Вірю в Тебе!»

Я вірю в Бога, Отця Господа нашого Ісуса Христа, Отця ніжности, яка виступає проти сильних на боці слабких.

Я вірю в Його любов, яка гарантує справедливість пригнобленим і не забуває тих, хто сам; я вірю в Його прощення, нечувану силу для того, щоб почати все спочатку, і в милосердя, яке прокладає шляхи миру.

Я вірю, що навіть тоді, коли моя мама забуде про мене, мій Бог не забуде про Своє творіння і не зрадить Свого завіту. Я вірю, що навіть тоді, коли я йтиму темним шляхом, я не боятимусь, адже Бог – мій Пастир.

Я вірю, що всі обіцянки Бога, дані через Його пророків, звіщення спасення для всіх людей, є правдивими і скоро будуть втілені в життя.

Я вірю в землю і творіння, в образ мого Бога, Який є Автором усього цього, я вірю в людину, найкраще з Його творінь, в її розум та надії.

Я вірю в дерево, яке плодоносить, у тварин, які населяють землю, вірю у квіти, море, гори і небо – у тріюмф Божої краси.

Я вірю в Ісуса з Назарета, Учителя з Галілеї, мого Господа, Брата кожної людини, єдиносущого з Отцем, втіленого, щоби розповісти блукаючим істину, яка звільняє, щоби повернути додому загублених, щоби примирити небо і землю та нарешті встановити остаточний мир.

Я вірю, що Марія, Його мати, зачала Його з Божого почину, і завдяки її «так» Син ніжности, Слово істини зійшов на землю – і ми могли бачити Його світло, яке освітило людей, щоби повернути надію тим, хто її втратив.

Я вірю, що Йосип, Його земний батько, був обраний хоронителем Богородиці і Сина. Приклад простої людини, котра, як і багато інших, готова зробити свій внесок у відновлення справедливости на землі.

Я вірю в Євангеліє Учителя з Галілеї, у правду, яку воно звіщає, у дорогу, яку пропонує, у життя, яке обіцяє. Я вірю в Слово Ісуса з Назарету і не знехтую нічим, щоб впорядкувати своє життя, і, як Його супутники, за Його Словом я закину сіті в моє майбутнє.

Я вірю, що Ісус Своїм словом та ділами встановив Царство справедливости та миру, любови та істини, відкрите для кожного з нас, в яке ми скоро зможемо увійти.

Я вірю, що Учитель засвідчив Своїм життям любов до людини та істину, яку проповідував. Він пережив страсті та хрест за часів Понтія Пилата, помер і був похований, щоби стерти спогад про смерть, і воскрес на третій день, перемігши смерть раз і назавжди.

Я вірю, що Він вознісся на небо, щоб повернутися до Отця, і пообіцяв усім, що приготує їм місце, перший з воскреслих, а ми за Ним, щоби відсвяткувати Його повернення, коли станемо одним стадом з одним Пастирем.

Я вірю в Духа Любови, Який усе наповнює життям, у подих всесвіту, єдиного з Отцем і Сином. Господа животворчого. Я вірю, що обіцянку Учителя не залишати нас самих, сиріт, без Його присутности, було дотримано в день П’ятдесятниці, коли Дух Божий поєднав нації в один великий народ, сильний єдиним Богом. Я вірю в Його силу, яка дарує силу нам, у Його велич, яка перемагає слабкість, у Його втішання, яке ніжно огортає мою самотність.

Я вірю, що це той самий Бог, Який ширяв над водами в перший день творіння і Який відтоді чекає на возз’єднання людського роду, розділеного гріхом.

Я вірю в Його пораду і втіху, вірю, що Він дарує Себе тим, хто шукає Його, а ті, хто отримують Його, сповнюються благодаттю.

Вірю в нарід Божий, Церкву, родину родин, місце сопричастя для звіщення надії на Бога Отця, Сина і Духа Любови.

Я вірю в силу свідчення, служіння бідним, у ніжність, яку треба дарувати, мир, який треба встановити, сльози, які треба витерти, хліб, яким треба поділитися, боротьбу за справедливість і проти переслідування. Я вірю в силу Церкви, яка не йде на жодні компроміси з владою земною.

Я вірю в служіння істині задля звіщення небес подорожуючим у час їхньої мандрівки, щоб вона світила навіть у нічній темряві і звіщала з висоти отримане Слово.

Я вірю в Церкву Господа нашого Ісуса Христа, яка наказує бути вільними від спокус цього світу.

Я вірю в її убогість, автентичний образ того, хто замість минучих благ віднаходить у Богові єдину і найвищу цінність.

Я вірю в Церкву, відкриту до діялогу зі світом, яку ніколи не піддавали підозрам та упередженій думці, вірю, що вона важливіша за все і за всіх, залишаючись послушною Слову, яке спасає, будучи готовою віднайти дорогу, втрачену і приховану серед різних культур, ідей, релігій. Вірю в людину, яка, будучи Божим творінням, носить у собі Його образ та подобу.

Я вірю в Церкву, яка говорить людськими мовами і послана у світ, щоб усі пізнали красу Слова, готова оновитися щоразу, коли зауважує дистанцію між своїми словами та їхнім розумінням.

Я вірю, що кожен охрещений має право-обов’язок різними способами та різною мірою брати участь в управлінні Церквою, і ніхто не може проголосити себе її главою, якщо тільки не в Христі, з Христом і задля Христа.

Я вірю в життя вічне, воскресення завдяки перемозі Христа, надію обійняти тих, кого втратив, нове яскраве спасенне тіло в очікуванні нових небес та нової землі. Вірю в остаточну перемогу добра над злом, миру над війною, любови над ненавистю, справедливости над кривдою.

Я вірю, що кожна людина є моїм братом і має, як і я, право на спасення. Я вірю, що не врятуюся сам, без братів, вірю, що Отець не виокремлює нікого і любить усіх людей. Я вірю, що одного дня Ісус, Учитель, повернеться, як і обіцяв, і тоді ми нарешті відсвяткуємо. Всі разом!

Попередній запис

Стати дітьми, як Хома

Ісус та Хома, Бенджамін Вест «Поправді кажу вам: коли не навернетесь, і не станете, як ті ... Читати далі