Спільна молитва з Ісусом

Дозвольте навести приклад з нашого повсякденного молитовного життя.

Ми молимося за тих, хто нам дорогий, особливо за тих, хто не вірить у Бога. Ми молимося день у день, з року в рік. Але вони не стають віруючими. Якщо і є якісь зміни, то тільки в гірший бік.

Вони стають більш світськими, більше укоріняються в гріху, сильніше чинять опір заклику Божому. Встає питання: “Чому Бог не чує наших молитов?” Він чує молитви багатьох інших. От, приміром, сім’я віруючих батьків, які завоювали для Христа всіх своїх дітей. Це примушує нас ще сильніше і ясніше відчути, що наші власні діти все ще далекі від Господа.

Знаючи це, ми починаємо звертатися до Бога з небувалою силою; молитви стають дійсно несамовитими. Ми говоримо Богові, що Він повинен врятувати наших любимих, і ми наказуємо Йому зробити це негайно. Проте подібна молитва не здається нам правильною. У нашу душу не входять мир і упевненість ні до, ні після молитви. Знову ми помолилися, порушуючи всі закони, що керують молитовним життям. От чому ця молитва дається нам так важко. Ми використовували молитву для того, щоб вказати Богові, коли і як Він повинен врятувати тих, хто нам дорогий.

Наскільки змінюються настирні молитви за наших близьких, коли ми передаємо вирішення цього питання до рук Божих! Наші молитви стають спокійними, довірливими бесідами з Ним про тих, кого ми любимо і про кого так переживаємо, поки вони далекі від Бога.

У нашому таємному молитовному притулку ми виявимо чудові речі. Ми побачимо свого вічного Первосвященика, Який опустився на коліна в молитві.

Ми побачимо, як Він звернеться до нас, щоб ми стали навколішки поряд з Ним, і ми почуємо, як Він каже: “Ти любиш цих людей, проте Я люблю їх ще більше. Я створив їх. Я помер за їх гріхи. І ти, і Я любимо їх; давай разом помолимося про те, щоб вони увійшли до Царства Небесного. Тільки не треба відчувати втому і засмучуватися, якщо на це буде потрібен час”.

Чи не стануть тепер години, проведені в бесідах з Ісусом про наших близьких, по-справжньому благословенними годинами молитви? Ви підводитися з колін заспокоєними і повними надії, незалежно від того, якими світськими і упертими залишаються ті, за кого ви молилися.

Попередній запис

Божа відповідь на молитву

У цьому сенсі більшості з нас треба багато чому вчитися. Ми постійно проявляємо нетерпіння, і не лише під час молитви. ... Читати далі

Наступний запис

Молитися в ім'я Ісуса

3. Ми забуваємо молитися в ім'я Ісуса. Кожен віруючий, що прожив з Богом певний час, мав у своєму житті хоч ... Читати далі