31. Самуїл – хлопець, який слухає Бога!

1 Книга Самуїла 1-3

Самуїл вже мав дванадцять років. Однієї ночі він крізь сон почув голос, який кликав його: «Самуїле! Самуїле!»

Самуїл подумав, що це Елі кличе його зі своєї кімнати, і побіг до нього. «Ти кликав мене?» – спитав хлопчина. Та Елі не кликав його, тож Самуїл повернувся до свого ліжка.

Але голос кликав удруге: «Самуїле! Самуїле!» Самуїл знову побіг до Елі. Та Елі сказав: «Я не кликав тебе. Іди, спи». Тоді Самуїл почув голос втретє і знову пішов до Елі. Тепер же священик зрозумів, що все це Самуїлові не сниться. Елі сказав: «Думаю, що це Бог говорить до тебе. Наступного разу, коли почуєш голос, скажи: Говори, Господи! Твій слуга слухає».

Трохи згодом Самуїл почув знову голос і сказав: «Говори, Господи! Твій слуга слухає!» З цього часу Бог часто говорив до малого Самуїла. Невдовзі люди довідалися, що Самуїл розмовляє з Богом.

Тому дедалі більше людей приходили до нього за порадою. Він – малий хлопець, став пророком, бо Бог говорив йому про те, що має статися.

Згодом, коли Самуїл став дорослим, люди обрали його провідником Ізраїля.

<< Анна хоче мати дитину

Цар Саул >>