Молитва на дні, коли важко бути впорядкованим

О мій Боже, якби я міг кудись податися. Не знаю куди. Та хіба це важливо?

Просто піти…

Полетіти, як те легке насіння, яке несе вітер. Визволитися від умовностей, обмежень, від усього, що мене розбиває і змушує відмовитися від усього, що я люблю.

О Господи, до мене повертається прагнення незалежности,

Яке жило в мені в п’ятнадцять років і яке я вже давно поховав. Це прагнення втекти і вчинити будь-яке безумство. І це нескінченне бажання безконечних просторів. Я хочу сам для себе бути господарем і нікого не слухати.

І сказати собі, як говорить багато-хто: «Врешті-решт, що мене це обходить?…

Для мене вже не існує закону, бо я більше не хочу, щоб він був».

Але мені вже не п’ятнадцять, Господи, я це розумію. І прошу Твоєї ласки, щоб вона допомогла мені зрозуміти зухвалість мрій, серйозність життя, присутність інших людей і ті завдання, які я повинен виконати.

О, Господи, дай мені простий реалізм, виразний погляд і це правдиве бажання, які б мені прислужилися, коли я захочу вийти поза межі людської природи…

І вибрати долю, яку намалювали мої мрії.

У ці дні охорони мене, Господи, від усякого нового безумства – я вже і так багато їх накоїв.

Нагадай мені про добро, яке я повинен ще зробити, про допомогу, з якою повинен прийти до одних, про мир, який повинен дарувати іншим.

Якщо раптом мене охопить лють, прости мені, мій Боже, адже Ти знаєш, що чинитиму лиш те, чого Ти забажаєш.

Ісус сказав їм: «В одного чоловіка було два сини; і він, підійшовши до першого, сказав: сину, піди сьогодні попрацюй у винограднику моєму.  Але той сказав у відповідь: не хочу. Але згодом, розкаявшись, пішов. І, підійшовши до другого, він сказав те саме. Цей сказав у відповідь: іду, господарю, – та не пішов. Котрий з цих двох виконав волю батька?» (Мф. 21:28-31).

<< Молитва-прохання про добрий пожиток з будь-якого страждання

Молитва, щоб приймати себе таким, яким ти є >>