
У Стародавній книзі квітів написано: «Будь-який бур’ян рано чи пізно перетворюється на добриво». Точно так само, рано чи пізно, і зло стає явним і мимоволі сприяє торжеству добра. Ось так улаштовано світ.
Також там сказано: «Що посієш – те й пожнеш» і «Яким би сильним не був бур’ян – Садівник усе одно сильніший».
Стародавню книгу квітів було написано дуже давно для того, щоб ми пам’ятали ці мудрі істини.
Зараз, коли всі квіти розуміють, у чому їхнє благо, і живуть у радісному мирі та спокої, а історію, що описана в цій книзі, знає кожен молоденький паросток, важко навіть уявити, що таке могло статися насправді. Але все ж це сталося. І саме завдяки цій події ми живемо у вільному Великому Саду, в якому кожна квітка може дійсно відрізнити добро від зла.
Ось історія Стародавньої книги квітів…
