Розділ 27: Наслідки милосердя в щоденному житті

ХРИСТОС:

Моя дитино, коли правдива любов серця наповнює твою душу, то вона приносить багато чудових наслідків у твоє щоденне життя. Ці наслідки наявні через те, що любов шукає Мене в усьому. Бажаючи більш досконалої єдності зі Мною, милосердна людина прагне бути більш подібною до Мене у своєму щоденному житті.

Оскільки любов завжди прагне виразити себе у формі самопожертви, милосердна людина намагається жертвувати свою увагу і допомогу ближньому заради Мене. Виконуючи Мої слова, Ви зробили це Мені, – вона прагне служити Мені в людях, які потребують її допомоги.

Людина любові є терпеливою в багатьох обставинах, які викликають в інших зневагу чи гнів. Вона відмовляється ставати нетерплячою, бо глибоко усвідомлює Мою велику терпеливість до себе і до усіх грішників. У любові до Мене вона воліє відображати Мою терпеливість і лагідність, не гнів чи помсту. Будучи змушеною захищати свої права, вона робить це без грубості чи підлості.

Її доброта приносить довір’я і підбадьорювання тим, хто боїться чи занепав духом. Інші ніколи не вагаються просити в неї допомоги, бо вони знають, що ця людина добровільно не відмовить.

Милосердна людина ніколи не заздрить тим, хто має більше земних дібр, більші таланти чи успіх. Вона задоволена мати Мою любов і приймати Мою Волю в усьому.

У відносинах з іншими вона тактовна і справедлива, бо не прагне власної користі. Любов до Мене звільнила її від усіх безглуздих амбіцій і від нерозумного бажання виглядати кращою за інших.

Той, чиє серце наповнене правдивою любов’ю, відмовляється нерозважливо судити інших. Він воліє вірити добру інших, а не злу. Коли люди несправедливі до нього, він страждає від цього менше, ніж коли вони ображають Мене.

Свята чеснота любові робить людину такою чесною, що вона може прийняти навіть таку правду, яка виказує її обмеження і недоліки. Правдива любов робить людину настільки покірною, що вона сміливо зустрічає усі факти, навіть неприємні.

Це були деякі наслідки, що випливають з правдивої любові. Коли ця божественна чеснота серйозно розвинута, вона виховує багато інших чеснот, необхідних у щоденному житті. Дорога любові – найкоротша до Бога, бо це найкоротший шлях до християнської досконалості. Якщо ти змагаєшся, аби розвинути цю славну чесноту у своєму щоденному житті, можеш бути впевненим, що крокуєш до вічного життя кожної миті дня.

РОЗВАЖ:

Людина любові – найдосконаліше відображення Бога на землі. Коли вона поруч, навколишні відчувають безсумнівне усвідомлення Божої присутності. Любов до Бога переповнює її душу і торкається сердець навколишніх. Бути милосердним – означає бути святим. Це відповідь на мої мрії про успіх. Я можу досягнути вічного успіху. Завдяки безкорисливій любові можу наблизитись до Бога у своєму земному житті і також можу інших наблизити до Нього. Можу здобути вічну славу, допомагаючи іншим здобути Небо. Через любов можу зробити найбільше для Бога, найбільше для ближнього і найбільше для себе.

МОЛИСЯ:

Дорогий Господи любові, Ти постійно даєш Свою допомогу мені та усім створінням. Кожен момент існування – Твій дар. Я можу піднятися до своєї найвищої слави, наслідуючи Тебе. Чим більше жертвуватиму собою заради Тебе, тим більше буду подібним на Тебе. Найбільшим доказом моєї любові до Тебе буде моє зусилля стати більше подібним до Бога, оскільки це Твоє найбільше побажання для мене. Даруй мені ласку шанувати Тебе в майбутньому так послідовно, як я вшановував себе в минулому. Посядь місце мого “я” в моїх думках, бажаннях і вчинках. Я лише прошу, щоб я ніколи не став таким нерозважливим, щоб виконувати власну волю, навіть у цьому святому бажанні довести свою любов до Тебе. Чим до вищого стаю, тим слухнянішим маю бути своєму духовному провідникові. В іншому разі диявол зможе віддалити мене від Тебе через нерозумні крайнощі. Господи, зроби мене достатньо великодушним, щоб дотримуватись напрямку в чесному щоденному зусиллі, щоб віддаватися Тобі повністю. Амінь.

Попередній запис

Розділ 26: Чеснота любові

ХРИСТОС: Моя дитино, у твоєму хрещенні Я вклав чесноту любові у твою душу, сподіваючись, що ти розвинеш її, коли досягнеш ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 28: Щоденне зростання в любові

ХРИСТОС: Моя дитино, без чесноти любові усі інші чесноти втрачають свою надприродну цілісність. Що доброго в тому, коли віриш в ... Читати далі