Чотири суди: ІV. Суд біля Великого Білого престолу (закінчення)

Знаєте, інститут Гелопа одного разу проводив опитування громадської думки (іноді теми їх опитувань дуже цікаві); а питання було таким: «Кого б американці найбільше хотіли запросити до себе в дім на вечерю». Було опитано близько 500.000 людей, а ось і список:

  1. Авраам Лінкольн. Не можу в це повірити. Він колись працював у барі в Іллінойсі. Його називають «чесний Ава». Це він чесний! Він був не з Іллінойсу. Він був з Кентуккі. Старий добрий Авраам Лінкольн.
  2. Франклін Делано Рузвельт. Ви можете собі це уявити? Якщо ви досі не знали, що американці божевільні, то тепер знаєте – це показало опитування громадської думки. Франклін Делано Рузвельт – уявіть таке! Старий курець і любитель віскі.
  3. Ейзенхауер.
  4. Джордж Вашингтон.
  5. Гарі С. Трумен, старий добрий «сварливий Гарі». Гарі сказав, що коли він помре, він би хотів, щоб на його могилі було написано: «Тут лежить Гарі Трумен. Він виконав свій борг».

Хочете знати, кого хочуть люди бачити в себе в домі більше, ніж Ісуса Христа? Ви скажете: «Ну, Ісуса немає в списку взагалі». Звичайно, Він є в списку. Він під номером 11. Більше, ніж Христа, люди хочуть бачити в себе в домі Ейзенхауера, Джорджа Вашингтона, Трумена, дружину Рузвельта, генерала Мак-Артура, дружину Ейзенхауера, Черчілля.

  1. Віні Черчілль – старий «Віні Пух», цей старий курець і любитель випити. Старий «Віні Пух», який у 1918 після Белфорської декларації заявив: «Ми не повинні віддавати євреям Палестинські землі. Ми повинні зробити ці землі британськими». Ця безглузда порада викликала бомбардування його власної країни.

Ви знаєте, що одного разу йому сказав Біллі Грем? Він сказав: «Черчіллю, Ваша милість (чи «Ваша світлість», як там це називають), я нещодавно прочитав ваші роботи з історії Англії, і хочу сказати, як високо я їх ціную, тому що Бог зробив багато в житті англомовних людей». А Черчілль сказав: «Ви хочете мені сказати, що Бог цікавиться історією?» Цей старий убогий атеїст написав історію Англії і не знав, що Бог робить історію. Бачите, яку велику людину ви хотіли запросити до себе на вечерю!

  1. Ісус Христос. Нарешті, під цим номером у списку з’явився Ісус Христос. Дозвольте вам сказати, що Він був би першим, кого я б хотів бачити в себе в домі і з ким би я хотів вечеряти. Він перший, кого я хотів би бачити в будь-якому домі. Одного разу я піду до Нього додому на вечерю.

Хтось сказав Баду Робінсону, методистському проповіднику: «Якщо ти будеш і далі проповідувати так, як ти зараз проповідуєш, ти виснажиш себе до смерті». Він сказав: «Якщо я буду виснажений до смерті, то я візьму свій останній десятицентовик, куплю пляшку оцту і фунт харчової соди, з’їм соду і вип’ю оцет, мені роздує утробу, і коли люди побачать моє мертве тіло, то вони подумають, що я помер від обжерливості. А коли я буду на Шлюбі Агнця, я наштовхаю собі пузо до відвала».

Біблія каже, що Бог вишле вперед Своїх ангелів, і вони «відокремлять нечестивих із середовища праведних», і вони візьмуть не спасенного грішника, який прийшов на шлюбний бенкет без шлюбного одягу і, «зв’язавши йому руки і ноги, візьмуть його і кинуть у пітьму непроглядну: там буде плач і скрегіт зубів» (див. Мф. 22:13). Я не думаю, що ви вирішите, що «пітьма непроглядна» – це могила. Господь сказав: «киньте у вогненну піч». Ось проблема. Не багато ж ви знайдете печей вогненних на кладовищі. Він сказав: «Зв’язавши йому руки і ноги, візьміть його і киньте у пітьму непроглядну».

Отже, не спасенний грішник приходить туди, і Господь каже: «Чому ти не в шлюбному одязі?» – «Мені його не пропонували». Він збрехав. Звичайно ж, йому пропонували цей одяг. Його пропонували усім «хто не побажає». Пропонують усім, хто хоче. Слуга ходить вулицями із шлюбним одягом. Він бачить молоду дівчину. «Хочете потрапити на шлюбний бенкет?» – «О, а хто там буде?» – «Усі ці люди». – «О так, мені б хотілося». – «Тоді надінь це». – «Цю старизну?». – «Так». – «Вона мені не пасує, чи не так?» – «Так, але тільки в цьому одязі ти можеш потрапити на шлюбний бенкет». – «Я не думаю, що я в ньому добре виглядатиму. Він не мого розміру». – «Якщо ти хочеш туди потрапити, одягни цей одяг». – «Це дуже дешевий матеріал». – «Послухай, цей одяг коштував Синові Царя Його життя, і якщо ти хочеш потрапити на шлюбний бенкет, ти маєш його надіти, інакше залишишся». Вона і залишилася на місці.

Слуга пішов далі дорогою і скоро зустрів старого сліпого Вартимея або «Чорного Джека» або Свиню Джоні по кличці «пивна бочка», або ще когось у цьому роді. Він був одноруким або одноногим, і, можливо, був горбанем. Слуга підійшов до нього і сказав: «Гей, приятелю, чи не хочеш ти на шлюбний бенкет?» Старий засміявся: «Мене, та і на шлюбний бенкет? Га-га, та ти жартуєш, хлопче». Слуга сказав: «Тебе покликав цар». – «Цар? Я не знаю ніякого царя, та і царі зі мною не спілкуються. Ти мене розігруєш». Але царський слуга сказав: «Цар велів покликати усіх глухих, сліпих, убогих; якщо не прийшли високоморальні масони, якщо не прийшли випускники шкіл, якщо не прийшли ці інтелектуальні хлопці, звіть скривджених і убогих! Ти хочеш піти?» Старий замислився трохи і запитав: «А скільки це коштує?» – «Це не коштує жодного цента. Це безкоштовно». – «Ох, не знаю, чи подобається мені це». Слуга сказав: «Усе без обману. Просто візьми цей одяг». І одноокий старий сказав: «Гаразд, я візьму його». Він узяв одяг! Він узяв! Ви знаєте, що сказано в Біблії: «люті беруть Царство силою» (Мф. 11:12, KJV). На небі буде багато таких людей, яким нічого було б там робити, і багато людей, яким би слід було там бути, на небо не потраплять.

Цар сказав іншому: «Зв’язавши йому руки і ноги, візьміть його і киньте у пітьму непроглядну: там буде плач і скрегіт зубів». Він сказав: «Викиньте його геть». – «Але, Господи, я виріс у методистській церкві». – «Викиньте його геть». – «Але, Господи, я був головою Фонду допомоги безхатченкам». – «Геть!» – «Але, Господи, я давав милостиню, давав бідним, і я хрещений». – «Геть!». – «Але я був конфірмований». – «Геть!». – «Але я…» – «Геть. Викиньте його геть». Коли ангел вас візьме, ви знаєте, куди ви потрапите? Ви потрапите в огидне місце. Один ангел, сказано в Біблії, убив за одну ніч 185000 людей. Ви гадаєте, що в нього з вами будуть проблеми? Він візьме вас однією рукою, і ви підете. «Але, але…» «Жодних «але!» Геть! Геть! Геть! Стогін, плач і скрегіт зубів. Пітьма непроглядна. Озеро вогненне. Усе для вас закінчене.

Тепер давайте трохи повторимо. Хочете на небеса? – Довіртеся Ісусу Христу! Хочете в пекло? – Довіряйте чомусь іншому. Хочете залишитися в дружбі з Господом і жити щасливим християнським життям? – Судіть себе і сповідуйтеся. Хочете отримати нагороду від Господа і сказати: «Я Твій хороший і вірний слуга», коли помрете і вирушите додому, до слави Божої, щоб бути з Ним? – Йдіть на ниву і працюйте для Нього. Хочете прийти до Бога з виправданнями, що ти працював, знав Писання, був членом церкви і тому подібне, і що ти взагалі славний хлопчина? – Добре, ти прийдеш на Останній суд і будеш кинутий в озеро вогненне. Не роби цього! Стань спасенним! Стань спасенним ЗАРАЗ! Потім суди себе сам, сповідуй гріхи свої і працюй для Господа.

Попередній запис

Чотири суди: ІV. Суд біля Великого Білого престолу

Візьміть Біблію і відкрийте на Одкровенні 20:11,12. «І побачив я великий білий престіл… і судимі були мертві за написаним у ... Читати далі