Розділ 88: Цікавість до власного спасіння

ХРИСТОС:

Моя дитино, якось один чоловік хвилювався про своє спасіння. Він упав перед вівтарем і простогнав: “О, якби ж я був впевнений, що буду спасенним!” У цю ж мить у його серце Я подав йому відповідь: “Якби ти знав це, що б ти робив? Йди і роби усе те добро, яке робив би тоді, і не матимеш жодної підстави боятися тепер”.

Він одразу ж зрозумів, що Я відповів на його питання. Вийшов радісний і провадив добре і корисне життя. Він більше не хвилювався про своє спасіння, а віддав своє майбутнє в Мої руки. Цікавився тільки одним: “Як хоче Бог, щоб я діяв у тому, що роблю зараз?” Той, хто спочатку був егоїстично наляканий, тепер став самовіддано хоробрим для Мене. Роби те саме – і житимеш вічно. Яким будеш після смерті, залежить від того, яким намагаєшся бути в земному житті.

РОЗВАЖ:

Якщо робитиму все можливе кожного дня, то житиму для Неба. Так довго, як намагаюсь пізнавати те, що Бог від мене хоче, і роблю все можливе, щоб виконувати Його Волю, я не буду боятись пекла.

МОЛИСЯ:

Господи, я надіюся подобатися Тобі в усьому, що думаю, роблю чи кажу. Від Тебе очікую ласки робити це. А щодо мого спасіння, то повністю віддаю його в Твої люблячі руки. Якщо робитиму все можливе заради Тебе, знаю, що Ти не забудеш мене. Амінь.

Попередній запис

Розділ 87: Цікавість до людей

ХРИСТОС: Моя дитино, якщо залишиш інших у спокої, то й вони дадуть тобі спокій. Не турбуйся справами інших людей. Пильнуй ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 89: Любов до новизни та різноманітності

ХРИСТОС: Моя дитино, цікавість – добра річ, якщо вона контрольована здоровим глуздом і ласкою. Багато в чому цікавість приносить більше ... Читати далі