Розділ 87: Цікавість до людей

ХРИСТОС:

Моя дитино, якщо залишиш інших у спокої, то й вони дадуть тобі спокій. Не турбуйся справами інших людей. Пильнуй свої справи. Будь певний, що робиш все як слід. Чи ти чиниш усе можливе, щоб подобатись Мені? Якщо так, то ти такий, яким повинен бути, і немає значення, чи ближній схвалює тебе, чи ні.

Цікавитись без потреби справами інших є людською слабкістю. Не можеш на сто відсотків бути вірним Мені, якщо ти не переміг цю слабкість. Що тобі до того, що роблять інші? Якщо до обов’язку любові щодо ближнього не належить знати те, що він робить, то займайся своїми справами заради Мене. Тобі не доведеться відповідати за вчинки інших. Будеш відповідати тільки за свої думки, слова, вчинки та занедбання.

Я знаю кожну людину. Жоден вчинок, слово, думка чи бажання не сховаються від Мене. Твої найглибші бажання і найпотаємніші наміри Мені відомі, і Я їх розумію досконало. Роби свої намірення кожного ранку. Намагайся відновлювати їх протягом дня. І тоді в мирі займайся своїми справами.

Не звертай занадто увагу на те, що інші роблять чи говорять, якщо це не твій обов’язок робити так. Недобрі думки і грішні вчинки людини постануть проти неї в останній день. Тоді засяє правда, і кожного побачать і довідаються, який він насправді.

РОЗВАЖ:

Займатися своїми справами є дійсно добре. Якщо інші потребують моєї якоїсь допомоги, мені слід намагатися подати поміч, що мені під силу. Щодо того, аби надто багато думати про їхнє особисте життя, то це – помилка. Своїми молитвами, добрим прикладом, доброю волею я можу запропонувати найкращу допомогу. Звичайно, непотрібно ніколи говорити про хиби інших; хіба що тільки тій особі, яка займається цією справою. А якщо можна передбачити, що мої зусилля будуть даремні, то навіщо намагатися? Мені треба жити своїм життям, а іншим людям – їхнім життям. Зробивши те невеличке, чим можу допомогти іншим, мені слід насолоджуватися миром у своєму серці.

МОЛИСЯ:

Дорогий Господи, моє життя – Твій дар. Це справа, яка турбує Тебе і мене. Справді, я заборгував родичам, друзям, товаришам за любов і допомогу, то ж по змозі повинен їм віддячуватись. Однак багато речей мого життя не цікавлять нікого. І мені не слід занадто турбуватися іншими. Допоможи мені ніколи не бути жертвою марної цікавості. Не допусти, щоб я обмовляв свого ближнього, і даруй мені ласку не вірити легко в те погане, що про нього кажуть. Амінь.

Попередній запис

Розділ 86: Цікавість очей

ХРИСТОС: Моя дитино, багато грішних думок і бажань принесено у твою душу завдяки твоїй цікавості оглядати речі. Цей недолік наближає ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 88: Цікавість до власного спасіння

ХРИСТОС: Моя дитино, якось один чоловік хвилювався про своє спасіння. Він упав перед вівтарем і простогнав: “О, якби ж я ... Читати далі