Розділ 80: Нетерпеливість

ХРИСТОС:

Моя дитино, будь терпеливим до недоліків та слабкостей інших. Їм доводиться миритися з твоїми недоліками. Якщо тобі так часто не вдається бути таким, яким хочеш, то як можеш сподіватися змінити інших за короткий час? Ти хочеш бачити, як інші виправляють свої хиби, а сам майже не борешся із власними вадами.

Виправляючи інших, ти є суворий, однак щодо власних хиб – значно поблажливіший. Лінивство та легкий спосіб життя інших дратують тебе, але ти обурюєшся, якщо хтось намагається втрутитися у твоє потурання власним бажанням. Ти хочеш, щоб інші дотримувались правил, однак одразу гніваєшся, якщо хтось вказує на правила тобі.

Як рідко ти судиш ближнього з такою ж любов’ю і розумінням, як судиш себе. Турбуєшся іншими, бо їхні недоліки та вади втручаються в рутину твого життя. Думаєш, що ти ревний у доброму, але якщо заглянеш у своє серце, то в основі своєї нетерпеливості та гніву часто побачиш егоїстичну любов.

РОЗВАЖ:

Інколи обманюю себе, думаючи, що я чеснотливий у тих справах, де насправді не подобаюсь Богові! Безсумнівним доказом того, що люблю Бога, – терпелива любов до інших. Чим більше намагаюсь допомагати іншим і бути терпеливим до їхніх недоліків, вад і дефектів, тим більше доводитиму, що я безкорисливий, шляхетний з Богом. Бог хоче, щоб я вважав Його своїм ближнім. Ісус сказав, що роблю Йому те, що чиню іншим. Чи моє ставлення до інших показує любов до Бога чи до себе? Як я хочу, щоб до мене ставились прихильно в більшості справ, так само слід мені навчитись поводитись доброзичливо з ближнім заради Бога. Мені легко виправдовувати себе. Буду намагатися виправдовувати помилки інших.

МОЛИСЯ:

Мій Ісусе, ніколи не помилюся, коли любитиму свого ближнього і намагатимусь думати про нього добре, незважаючи на його хиби. Правда, часом мені доводиться бути строгим заради його ж добра. Але навіть тоді допоможи мені діяти з любов’ю в серці. Твій учень не повинен мати ні ненависті, ні дратівливості, а лише щире бажання блага для інших. Нехай ніколи не розчаровую Тебе навмисною нетерпеливістю чи грубістю в ставленні до ближніх. Зроби мене хоч на одну десяту частину таким терпеливим до їхніх помилок, як Ти – до моїх, і я ніколи не завдам болю ближньому своєю нетерпеливістю. Нагадуй мені часто про мої власні упадки, обмеження, вади, щоб я, коли молюся за грішників, молився й за себе. Надіюся довести свою вдячність і любов до Тебе своєю терпеливістю до інших. Амінь.

Попередній запис

Розділ 79: Гнів

ХРИСТОС: Моя дитино, будь-хто може порозумітися із спокійною і лагідною людиною. Не є великим досягненням, коли ти співпрацюєш з тим, ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 81: Розпізнання упадків

ХРИСТОС: Моя дитино, навчися того, чого Я щоразу навчав Своїм життям і словами на землі. Лише Я є великий. Уся ... Читати далі