Розділ 79: Гнів

ХРИСТОС:

Моя дитино, будь-хто може порозумітися із спокійною і лагідною людиною. Не є великим досягненням, коли ти співпрацюєш з тим, хто тобі подобається, чи з тим, хто поділяє твою точку зору. Справжня велич проявляється тоді, коли можеш співжити з людьми важкими і тими, які тобі часто суперечать, або які є нерозсудливими та егоїстичними.

Деякі люди живуть у мирі з собою і з тими, хто навколо. А інші, навпаки, не мають миру в собі, і вони, здається, сповнені рішучості зруйнувати мир інших.

Ти знайдеш мир, лише якщо будеш готовий зносити терпеливо те, що не можеш виправити. Той, хто знає, як страждати терпеливо заради Мене, отримає Мій дар миру. Він є сам собі паном, Моїм другом і спадкоємцем Неба.

Якщо до тебе приходять прикрощі, не дозволяй їм тривожити себе. Звернись до Мене і, принаймні, засвідчи свою вірність, будучи покірним Моїй Волі. Якщо людські зусилля не здатні принести вирішення твоїх проблем, це означає, що Я хочу, щоб ти зносив це випробування. Я хочу цього з вагомої причини, якої ти можеш не зрозуміти тепер.

Насамперед уникай гніву, коли вирішення справ розходиться з твоїми бажаннями. Нехай жодне слово обурення не вийде з твоїх уст. Дай добрий приклад віри і довір’я до Мене. Нехай твоя терпеливість сяє між людьми.

Не змушуй інших поділяти твої прикрощі, даючи відчувати їм твою нетерпеливість, гнів чи жаль до себе. Дотримуйся Моїх слів у цих справах, і твої теперішні прикрощі чи труднощі принесуть тобі більшу радість, ніж ти можеш собі уявити.

РОЗВАЖ:

Наш Господь говорить про лагідність та покору як про два Свої особливі уроки для мене. Лагідність – це чеснота доброти до інших, особливо до тих, хто викликає гнів. Ісус хоче, щоб я прийняв це навчання як особисту настанову від Нього. Гнів і нетерпеливість часто є ознаками великої гордині та егоїзму. Я дратуюсь, коли справи не йдуть так, як того бажаю. Нгоди для праведного гніву трапляються рідко. Найчастіше гніваюсь тоді, коли мене не розуміють, коли відчуваю брак співчуття, терпеливості чи готовності страждати трохи більше, ніж повинен. Як би наш Господь сприйняв такі ж обставини? Він є для мене Взірцем!

МОЛИСЯ:

Ісусе тихий і покірного серця, вчини моє серце подібним до Твого. Зроби це прохання однією з моїх постійних молитов. Ти бажаєш, щоб я був подібним до Тебе. Мені здається, що життя було б нестерпним, якби я практикував лагідність у стосунках із деякими людьми. Допоможи мені зрозуміти, що лагідність не є слабкістю, а сила – силою чесноти. Ти хочеш, щоб я практикував лагідність? Я готовий спробувати заради Тебе. Покажи, як це зробити. Не дозволь мені більше віддаватись гордині та егоїстичним бажанням через гріх гніву. Коли усе стається не по-моєму, допоможи мені діяти так, як би Ти робив, будучи на моєму місці. Уподібнюй мене щораз більше до Себе. О Ісусе тихий і покірного серця, вчини моє серце подібним до Твого! Амінь.

Попередній запис

Розділ 78: Великодушність з Богом

ХРИСТОС: Моя дитино, роби все можливе, щоб наслідувати Мої слова у своєму щоденному житті. Не будь залежним від людської симпатії ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 80: Нетерпеливість

ХРИСТОС: Моя дитино, будь терпеливим до недоліків та слабкостей інших. Їм доводиться миритися з твоїми недоліками. Якщо тобі так часто ... Читати далі