Розділ 5: Блукання поза Богом

ХРИСТОС:

Моя дитино, особа, яка шанує якусь річ тільки задля самої речі, забуваючи про Мою доброту і любов, буде завжди малою і буде почуватися неповноцінною, подібною до речей, які вона цінує. Усе, що не допомагає тобі в тому, щоб Мені подобатися, не має справжньої вартості у твоєму житті. Тому такі речі ти повинен мати за ніщо.

Якщо не будеш бачити Мене у своєму щоденному житті, раніше чи пізніше станеш незадоволеним, де б ти не був і куди б ти не повернув.

Якщо хтось намагається радіти чимось, ніби це належить виключно йому, то він не матиме тривалої радості і справжньої свободи. Зусібіч він буде зв’язаним і закритим переді Мною.

Той, хто більше думає про земні речі, ніж про Мене, не знайде нічого, крім ненадійності, неспокою і смутку. Він, може, не усвідомлює цього, але планує свою власну руїну.

Нехай це буде навіть щось дуже мізерне, але якщо його любиш і цінуєш понад те, на що воно заслуговує, воно віддаляє тебе від Мене, Найвищого Добра, і робить слабшою твою душу. Людина, яка шукає тільки земних утіх, не бачить люблячої присутності свого Творця.

РОЗВАЖ:

Той, хто шукає тільки приємностей, зручностей, пошани або прибутку, є людиною світу. Це означає, що він живе тільки для цього життя. Згодом він стане рабом своїх земних бажань, так, що навіть не буде здатний думати про Бога. Він повірить у Небо надто пізно – коли побачить, що ворота Неба навіки для нього зачинені.

МОЛИСЯ:

Мій Боже, я покладаюся на Твою постійну допомогу, щоб залишитися вільним від рабства земних приман. Я вживатиму всі земні добра, які маю, і щоденні задоволення як речі, що Ти позичив мені. Нехай я ніколи не ображаю Тебе цими Твоїми дарами. Як проминули вчорашні втіхи, так минуть і сьогоднішні. Я бажаю жити для найбільшого Добра – для Тебе, мій Боже, і моє Все. Ти єдиний є найкращим і найвищим. Тільки Ти здатний навіки задовольнити всі прагнення мого серця. Амінь.

Попередній запис

Розділ 4: Свята байдужість

ХРИСТОС: Моя дитино, дозволь Мені робити з тобою все, що Мені подобається. Я знаю, що є для тебе найкращим. Ти ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 6: Остаточне і найвище добро

ХРИСТОС: Моя дитино, Мої справжні друзі відмовляються від гонитви за речами, що їм подобаються. Вони не хочуть нічого з того, ... Читати далі