Розділ 2: Мета створених речей

ХРИСТОС:

Моя дитино, якщо б ти спрямував свої бажання згідно з Моєю волею, то виніс би багато святих уроків з подій щоденного життя. Немає нічого настільки незначного й неважливого, щоб так чи інакше не відображало Моєї Мудрості й Доброти. Якщо б ти став настільки добрим і несамолюбним, яким би повинен бути, то легко зрозумів би глибше значення подій свого щоденного життя. Несамолюбне серце бачить набагато більше, ніж лише зовнішні прояви.

Я створив Небо і землю, щоб вони служили людині. Я навіть призначив ангелів їй на поміч. Насправді ж, Я Сам продовжую служити й допомагати людині. Якщо вона живе згідно з Моїми бажаннями, то братиме колись участь у досконалій небесній радості зі Мною.

Що ти робиш у відповідь на Мої незліченні ласки? Ти мав би служити Мені кожного дня свого життя. Однак ти занедбуєш бодай один день Мені безкорисливо послужити. Я заслуговую на будь-який найбільш можливий послух, на кожну найбільш можливу пошану й вічну хвалу. Ти Мені винен кожен подих і кожну мить життя. Без Моєї постійної підтримки тобі ніщо не може подобатись, ані допомагати. Будь-яка допомога й полегшення є працею Моєї руки.

РОЗВАЖ:

Якщо б я коли-небудь записав усі Божі дари, що були мені дані, то вийшла б ціла книжка. Усі блага, кожна людина і все, про що б я не згадав, є Божим даром для остаточної мети. Усі речі, а не тільки деякі, у моєму житті мають свої добрі причини в Бозі. У той чи інший спосіб вони мали на меті допомогти мені заслужити вічне щастя і славу Неба. Я зобов’язаний відкинути будь-яку особу чи річ, що відводять мене від цієї мети через гріх. Усі речі призначені для розумного вжитку, тобто для доброго й корисного життя. Через розумне використання й контролювання щоденних життєвих потреб і занять я підтверджую своє щире бажання Божої вічної любові та Його дружби в Небі.

МОЛИСЯ:

Мій Боже, добрі речі, що приваблюють мене на землі, є тільки маленьким відбитком Твоєї досконалої привабливості й доброти. Ніколи не дозволь їм відвернути мої думки від Тебе, мого Досконалого Добра. Маю надію, що відвертатимусь від будь-кого чи будь-чого, що віддаляє мене від Тебе. Земні добра проминуть дуже швидко, але Твоя воля триватиме вічно. Я обираю Тебе тепер через щиру щоденну боротьбу з гріхом. Подай мені чудесну ласку подобатися Тобі на землі й любити Тебе в Небі. Амінь.

Попередній запис

Розділ 1: Мета людського життя на землі

ХРИСТОС: Моя дитино, найвища мета твого життя – це злука зі Мною в Небі. Нехай ця правда веде твої наміри ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 3: Добрий намір у всіх справах

ХРИСТОС: Моя дитино, Я хочу, щоб ти у всіх справах мав добрий намір. Це означає, що Я бажаю, щоб ти ... Читати далі