Розділ 1: Мета людського життя на землі

ХРИСТОС:

Моя дитино, найвища мета твого життя – це злука зі Мною в Небі. Нехай ця правда веде твої наміри протягом дня. У всьому впевнено тримайся стежки, яка веде до Неба. Не стань надмірно зацікавленим проминаючими бажаннями й короткочасними задоволеннями цього земного життя.

Я даю тобі все, чим ти є, і все, що маєш. Усі речі приходять до тебе від Мене, Найвищого Добра. Приймай усе, що приходить, використовуй і насолоджуйся всім так, як Я бажаю, і настільки, наскільки Я цього бажаю.

Якщо ти думаєш тільки про власне задоволення, незважаючи на Моє схвалення, твій розум запаморочується, а воля стає слабкою. Помилки і гріхи відбирають у тебе мир на землі та нескінченне щастя Неба. Тому нехай у всьому твій погляд буде звернений на Мене.

Щасливі ті, які бажають тільки того, що Я хочу, постійно намагаючись чинити Мою волю. Такі люди не дадуть поглинути себе цілковито своїм щоденним заняттям. Вони часто жертвують свої справи Мені. Вони бачать скороминущість людського задоволення на землі.

Перевіряй свої наміри у твоїх щоденних словах і вчинках. Шукай нагоди більше Мені подобатись та уникай всього, що могло б тебе віддаляти від Мене.

РОЗВАЖ:

Я був створений для вічного щастя з Богом у Небі. Усе решта повинно займати другорядне місце в моєму житті, бо якщо я втрачу Небо, то втрачу все.

Надійним провідником до Неба є свята Божа воля. Якщо я буду йти за нею в моєму щоденному житті, кожна хвилина на землі буде впевненим кроком до досконалого щастя, якого палко бажає моє серце.

МОЛИСЯ:

Мій Боже і люблячий Отче, дай мені на кожен день ласку думати, говорити і діяти так, як Ти від мене цього бажаєш. Нехай я ніколи не буду настільки нерозумним, щоб не погоджуватися з Твоєю найвищою добротою і мудрістю. Ніщо на землі не може принести мені тривалого щастя. Тому ніколи не дозволь мені задля чого-небудь чи кого-небудь грішити. Я бажаю жити для досконалого щастя, для котрого Ти мене створив. Амінь.

Наступний запис

Розділ 2: Мета створених речей

ХРИСТОС: Моя дитино, якщо б ти спрямував свої бажання згідно з Моєю волею, то виніс би багато святих уроків з ... Читати далі