Чудесні, прегарні речі (Ів. 21:20-25)

Багато є й іншого, що Ісус учинив.

У новинах на телебаченні й радіо переважають повідомлення такого типу: впав літак, стався землетрус, учень застрілив учителя. Чому в новинах не передали, що вчора до мене дуже мило всміхнулася продавчиня в крамниці, – я зразу зрозумів, що це було просто так, а не тому, що вона виконувала наказ начальства.

Якщо ж вважаємо таку подію неважливою, то чому не чуємо про те, як якась мати цілу ніч не спала, піклуючись про свою дитину, як якась дівчинка з нагоди першого святого Причастя поклялася стати святою, а якийсь алкоголік уперше пішов на зустріч «Анонімних алкоголіків», і це стало переломним моментом у його житті?

Так багато чудесних, прегарних речей відбувається… зовсім поруч. Євангелист Іван сказав про Ісуса, що якби описати все добро, яке Він учинив, то цілий світ не вмістив би написаних книг (пор.: Ів. 21:25). Те саме можна сказати й про сучасний світ і про нас. Добра є більше – достатньо вимкнути телевізор і розплющити очі.

Попередній запис

Прославляти до кінця (Ів. 21:15-19)

Іди за Мною! Чи можна смертю прославити Бога? Очевидно, можна, якщо Ісус провіщає це Петрові. Кожна хвилина нашого життя пов’язана ... Читати далі