Досвід життя (Ів. 15:9-11)

Як Отець полюбив Мене, так і Я полюбив вас.

Чому Ісус так сильно полюбив нас? Звичайно ж, не через наші заслуги – таку любов заслужити неможливо. Ісус володів такою здатністю любити тому, що Його самого нескінченно любив Отець. Ісус каже: «Як Отець полюбив Мене, так і Я полюбив вас» (Ів. 15:9).

Так само діється й з нами: відчуваючи чиюсь любов, ми й самі вчимося любити. Брак цього досвіду – це трагедія для людини, бо не вміти любити – це нещастя.

Нас не завжди щиро любили вдома, не всім вдалося зустріти людину, яка полюбила б нас у зрілому віці. Це дуже сумний досвід, але він не перекриває нам дороги до Любови, тож не можемо сказати, що ми гірші, що зазнали в житті невдачі. Ісус любить нас. Доходимо до цієї істини через віру. Правда про любов Ісуса до нас – це не абстракція, а конкретна річ, яка може реально вплинути на характер нашого життя.

Попередній запис

Не зупиняйся в дорозі (Ів. 15:1-8)

Рясніше родила. Християнин може впасти в спокусу самовдоволення. Тішиться, що перебуває в спільноті разом із Богом, що є виноградною лозою, ... Читати далі

Наступний запис

Кислиці (Ів. 15:9-17)

Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви й приносили плід, і щоб плід ваш зостався. Для Ісуса важливі ... Читати далі