Критерій віри (Ів. 3:16-18)

Хто вірує в Нього, не буде засуджений; хто ж не вірує, той вже засуджений.

На суді Ісуса існує лише один критерій – віра. Віримо в Нього або ні. Це дуже суворий критерій – такий, як життя і смерть. Або людина жива, або мертва. Так само людина або вірить, або ні. Звісно, людське життя може бути різним. Деколи можна нездужати, хворіти, конати, але, попри це, жити. І цей стан цілком інший від смерти. Так само й віра може слабнути, занепадати і меншати, але якщо залишається вірою в Ісуса, то є станом діаметрально протилежним до невіри.

Віра веде до спасіння, а наслідком невіри – свідомого відкинення Ісуса – є вічна погибель. Можливо, це твердження немодне й політично некоректне, але саме таку правду приносить нам сьогоднішнє Євангеліє.

Отож, можливо, варто до критерію добра й зла, згідно з яким, мабуть, оцінюємо самих себе, долучити критерій віри. Чи вірю в Ісуса, чи вірю, що Він спас мене?

Попередній запис

Читаймо Євангеліє (Ів. 3:13-17)

Бо Бог не послав Свого Сина на світ, щоб Він світ засудив, але щоб через Нього світ спасся. Читаймо Євангеліє ... Читати далі

Наступний запис

Відкрив нам небо (Ів. 3:16-21)

Бог полюбив світ. Слова, які ми щойно почули, багато хто називає серцем Євангелія. Ці вірші розкривають серце Бога, показують Його ... Читати далі