Бог бачить інакше (Лк. 9:46-50)

А Ісус… узяв дитину.

Кажуть, що найприбутковіші види бізнесу – це секс, азартні ігри та релігія. Щось у цьому є, адже справді, скориставшись великою потребою людей у любові й духовності, можна, на мою думку, збити непогану грошву. Якщо любимо, щоб люди носили нас на руках, можемо стати якимось релігійним учителем, заснувати чергову секту або навіть залишитися в Церкві й бути прихованим сектантом, який Ісуса та віру використовує тільки для популяризації власної особи.

Багато хто хоче, постійно виїжджаючи на Ісусовій спині, зробити успішну кар’єру в цьому світі, але забуває, що Ісус радо бажає взяти нас, як овечок, на Свої плечі. Щоправда, потім разом з нами не видряпується на почесні місця, а принижує самого Себе, стає слугою.

Бути з Ісусом по-справжньому – завжди означає приниження, служіння й покору. Та те, що мале в очах світу, велике в Його очах. Бог бачить інакше.

Попередній запис

«Буде виданий людям» (Лк. 9:43-45)

Вкладіть до вух своїх ці ось слова: Людський Син буде виданий людям до рук. «Буде виданий людям» (Лк. 9:44). Так ... Читати далі

Наступний запис

Насолода божків (Лк. 9:51-56)

Господи, хочеш, то ми скажемо, щоб огонь зійшов з неба та винищив їх. Як каже прислів’я, помста є насолодою богів. ... Читати далі