Що Біблія каже про наркотики?

Вважається, що проблема наркотичної залежності почала вражати людей у 20 столітті, і особливо набрала оберти в наш час. Але ті, хто уважно читає Священне Писання, знає, що ще до народження Ісуса Христа люди, як вживали наркотичні речовини, так і поширювали їх. Втім, тоді це було не так масово, як зараз. На сьогодні у світі налічуються близько 3% наркоманів від загального числа жителів нашої планети, і це тільки офіційна статистика.

У реальності ж справа йде куди страшніше. Немає жодної країни, жодного міста, жодного, навіть найменшого селища, де б не жили люди, які потрапили в ці диявольські мережі. Найбільший відсоток наркоманів у країнах Латинської Америки, але навіть у високо розвинених і економічно благополучних країнах з високою культурою і духовністю ця проблема тільки набирає оберти.

Найжахливіше в тому, що ця біда вражає молоде покоління, і вік наркоманів знижується щороку. І це недивно, адже придбати наркотичне зілля можна навіть у шкільних стінах. Яке може бути майбутнє в будь-якої нації, якщо підлітки і молоді люди з юних років труять себе цією отрутою.

Наркотик з’являється там, де немає віри, миру і спокою в людських душах. Адже упевнено дивитися в майбутнє можуть лише ті, хто прийняв у своє серце Ісуса Христа. Люди намагаються знайти рішення усіх своїх проблем у пляшці із спиртним або в дозі наркотику, але тим самим тільки все більше віддаляються від Бога і вже не можуть реально оцінювати своє становище.

У Біблії ніде не згадується слово «наркотик», але якщо проаналізувати Писання, то стає зрозуміло, що під словом «чаклунство» мається на увазі саме дія одурманюючих засобів на людину. У перекладі з грецької «pНarmakeіa» дослівно означає – подорож в інший світ. Сьогодні під словом «фармакологія» мається на увазі наука про ліки, і це спотворює його істинний сенс.

За часів пророків існували чаклуни, віщуни і, так звані, цілителі, які у своїх ритуалах ніколи не обходилися без спеціального зілля і наркотичних речовин. З їх допомогою вони впадали в транс і вступали в спілкування з демонічними силами. Наркотик позбавляє людину власної волі і здатності тверезо міркувати, і в такому стані вона потрапляє під вплив темних сил.

У посланнях апостола Павла не раз зустрічаються слова «чарівники» і «чародії» – сьогодні ці слова можна замінити словом «наркоман». Павло попереджає, що такі люди не наслідують Царства Божого, так само, як п’яниці і вбивці – їх доля в озері, що горить вогнем і сіркою.

Але навіть якщо б у Біблії прямо згадувалося слово наркотик, це все одно б не зупинило людей, які вже потрапили в ці мережі. Єдина можливість повернути собі людську подобу і здоровий глузд, це прийняти спасіння, яке приготував Христос для кожної вівці, що заблукала. Тільки Божественне світло здатне розсіяти морок, який панує в душі людини, яка вживає наркотики.

У Діяннях Святих Апостолів згадується людина на ім’я Симон. Він вражав народ своїми волхвуваннями і народ приймав його за велику людину. Тільки за допомогою наркотичного дурману він мав такий вплив на народ, вони тому і слухали його тривалий час, що він «вражав» їх. Жоден муж Божий, учень Ісуса або Апостол ніколи не приймали наркотичних засобів і міцних алкогольних напоїв. Усі чудеса і зцілення, які вони здійснювали, були в силі Святого Духа.

Левити і священики, які приносили жертви в скинії і сповіщали народу Боже Слово не мали права брати в рот міцні напої і одурманюючі речовини. Бог каже, що тільки при повному глузді людина зможе відрізнити чисте від нечистого і гріх від праведності. Наркотик, або «вогонь чужий», який внесли сини Ааронові у святилище став причиною їх смерті. Господь тут же покарав священиків за непослух.

Вживання наркотичних засобів у будь-якій формі, будь то пігулки, курильні суміші або шприц з дозою, пригнічують волю людини і впливають не лише на її тіло, але передусім на душу. Люди самі відкривають доступ бісам до своєї душі, і тим самим втрачають Божий захист. Жодна сатанинська секта не обходиться упродовж багатьох віків без вживання наркотичного зілля. Адже таким чином вони дістають можливість спілкуватися з нечистими духами і силами пітьми.

Ще одно попередження записане в апостольських Посланнях. Господь каже, що ми храм Божий і того, хто зруйнує цей храм, чекає страшне покарання. «Погані плоди», які приносить наркотична залежність, бачать усі навколо, але тільки не сам наркоман. Там, де наркотик, там завжди злість, злодійство і вбивства, зруйновані сім’ї і діти, що залишилися без батьківської опіки.

Деякі залежні люди, щоб виправдати себе, наводять у приклад місце з послання апостола Павла, де він каже «усе мені дозволено», але абсолютно забувають про продовження цього вірша «та ніщо не повинне володіти мною». Адже головна біда наркотику саме в тому, що він повністю поневолює людину.

Позбавлення і звільнення може отримати кожен, але не з рук народного цілителя або екстрасенса. Тільки Господь Ісус Христос, Який здобув перемогу над силами пітьми на Голгофському хресті, здатен зруйнувати увесь демонічний вплив, під який потрапляє людина, що вживає наркотики.

За матеріалами сайту https://reformacia.by

Продавати наркотики, вживати наркотики… що каже Біблія?

У Біблії є такі слова: «Отже, стійте у свободі, яку дарував нам Христос, і не підпадайте знову під ярмо рабства» (Гал. 5:1).

Рабство може бути різним: буквальним, духовним, психологічним, у тому числі і при хімічній залежності від наркотиків. Ісус Христос хоче дати нам свободу.

Продаж же наркотиків руйнує життя і здоров’я багатьох людей, що безумовно є гріхом.

«І як хочете, щоб робили вам люди, так і ви робіть їм» (Лк. 6:31). Подумайте, який з наркоторговців хотів би, щоб його власні діти, яких він любить, також купували і вживали наркотики? Людина повинна визначитися з пріоритетами, зрозуміти, що для неї важливе – гроші, швидкоплинне смертельне небезпечне задоволення або спасіння в Христі.

Автор: Віктор Білоусов

Наступний запис

Що Біблія каже стосовно вживання наркотиків?

У Біблії прямо не говориться про вживання якихось наркотиків, отже немає і конкретних заборон відносно цього. Проте це не означає, ... Читати далі