Не будь нерозумною дівою (Мт. 25:1-13)

І готові ввійшли на весілля з ним, і замкнені двері були.

Є такі діви, які тривожаться тим, щоб не залишитися старими дівами. Сьогоднішнє Євангеліє переконує нас, однак, що важливіше не стати нерозумною дівою. Проблема, щоправда, значно ширша – стосується також нежонатих юнаків, стосується жонатих і заміжніх, стосується кожної людини.

Зазвичай передбачаємо, що нас очікуватиме завтра, наступного тижня, під час найближчої відпустки. Плануємо свої справи, готуємося до них, купуємо відповідні речі. Наші дії випливають з тієї простої істини, що життя не обмежується лише тим днем, який переживаємо сьогодні.

Ця істина для нас очевидна. Та чи ми, однак, готові прийняти правду про те, що життя не обмежується теперішністю, а відкрите й для вічности? І чи погоджуємося з тим, що до цієї вічности маємо підготуватися?

Не дозволь вічності захопити тебе зненацька. Не будь нерозумною дівою.

Попередній запис

Не знаємо дня (Мт. 25:1-13)

А опівночі крик залунав: Ось молодий, виходьте назустріч! «Бо не знаєте ні дня, ні години» (Мт. 25:13). Свідки Єгови твердять, ... Читати далі

Наступний запис

Перевага примноження над перерахунком (Мт. 25:14-30)

Пішов і орудував ними, і набув він п'ять інших талантів. Якби я давав Ісусові поради щодо притч, то запропонував би ... Читати далі