Бог виявив довір’я людині (Мт. 21:33-43,45-46)

Це спадкоємець; ходім, замордуймо його, і заберемо його спадщину!

Бог виявив довір’я людині. Поклав в її руки багато – як дар і завдання. Образ виноградника – це образ Ізраїля, але можемо поглянути на це ширше й побачити в ньому цілий світ, даний людині.

Бог виявив довір’я людині, та чи людина пам’ятає про це й вдячна Йому? Було і є інакше. Людина відмовилася бути слухняною, захотіла володіти всім сама, навіть ціною насильства й убивств. Бог виявив довір’я людині, а людина не проявила поваги навіть до Його Сина, прирікши Його на хрест і смерть.

Говорімо, однак, конкретніше: кожен із нас є тим, кому Бог виявив довір’я і дав чимало. Та чи пам’ятаємо ми про Божі дари, чи вдячні за них і чи коримося тому, хто є нашим Господом? Чи шануємо Його Сина?

Маємо будувати на скелі, якою є Ісус. Ісус має бути нашим наріжним каменем. Та чи ми, однак, не погорджуємо Ним, не викидаємо Його, щоб потім зарозуміло, самостійно почати будувати наш дім, нашу Вавилонську вежу… на піску?

Попередній запис

Усередині нас вирують стихії (Мт. 21:28-32)

Не хочу. На підставі щойно почутих слів можна зробити висновок, що реальні дії перевищують виголошувані декларації: важливішим від того, що ... Читати далі

Наступний запис

Бог проти боровика (Мт. 22:1-14)

Та вони злегковажили та порозходились, той на поле своє, а той на свій торг. Одні мали поле, інші – своє ... Читати далі