Вступ

Темою цієї книги є питання: Чи потребує ваш язик зцілення? Вивчаючи цю тему, приготуйтеся до несподіванок!

Із самого початку дозвольте звернути вашу увагу на один вельми важливий факт – на те, як саме Творець влаштував голову людини. В голові кожного з нас по сім отворів. Число сім у Святому Письмі часто свідчить про завершеність. Ми маємо три пари отворів: двоє очей, двоє вух, дві ніздрі. Але у випадку з вустами Творець обмежився тим, що зробив їх в однині. Я часто запитував у людей: «Чи є серед вас такі, у кого було би більше, ніж один рот?» Я ще не зустрів жодної такої людини. Все, що необхідно більшості з нас, – це правильно використовувати всього один рот. Цей отвір завдає нам більше проблем, ніж решта шість укупі.

Якщо ви візьмете Біблійну симфонію[1] й відмітите всі слова, пов’язані з цим самим отвором – такі, як «рот», «язик», «вуста», «мова», «слова» тощо, – ви будете здивовані, як багато Біблія приділяє уваги цьому питанню. І для цього є всі підстави: ми не маємо нічого, що було б так безпосередньо пов’язане із нашим благополуччям, аніж наші вуста і язик.


[1] Біблійна симфонія – довідниковий посібник для вивчення Біблії, де всі слова, що використовуються в Святому Письмі, розташовані в алфавітному порядку із визначенням точного місцезнаходження їх у тексті – прим. редактора